Zajtra štartuje na Slovensku oficiálny predaj nových iPhonov od spoločnosti Apple. Oproti oficiálnej dostupnosti v USA je tento termín posunutý o týždeň a zmena je aj v oblasti cenovky, ktorá je na Slovensku o čosi vyššia, než bola oficiálne stanovená.

Orange sa tak pridá k Telekomu a O2, ktoré taktiež budú predávať nové iPhony od zajtra. O2 dokonca o polnoci spustilo na vybraných predajniach polnočný predaj, ktorý bude trvať do vypredania zásob a môžeš tak byť medzi prvými, ktorí budú mať nový iPhone.

Lacnejšie, no v obmedzených verziách

Kúpa prostredníctvom operátora patrí medzi najlepšie možnosti inak veľmi drahých zariadení. Ak má zákazník vysoký mesačný poplatok za paušál, doplatok za nové zariadenie býva často symbolický, prípadne výrazne nižší, než je stanovená plná cena.

Čo sa týka spoločnosti Orange Slovensko, tak aj tá spúšťa predaj iPhonu Xs a Xs Max. Plná cena za zariadenie je však rovnaká, aká bola oficiálne stanovená pre Slovensko. Plus ak však máš u operátora niektorý z paušálov, výška dotácie na zariadenie môže byť až 410 €, vďaka čomu môžeš pri kúpe výrazne ušetriť.

Prečítaj si tiež
Telekom spustil predpredaj nových iPhonov. Takéto má ceny najväčší slovenský operátor

Čo sa týka farebných variant, dostupné verzie budú zlatá a šedá. Škrty nastali aj v prípade pamäťových verzií. V prípade iPhone Xs bude dostupná verzia so 64 GB úložiskom a 256 GB úložiskom. Rovnako to bude aj v prípade väčšej verzie – iPhonu Xs Max. V prípade kúpy je možné využiť aj mesačné splátky po dobu viazanosti, ktoré sú úplne bez navýšenia (rovnakú možnosť ponúka Telekom aj O2). Od 26. októbra bude v predaji aj najlacnejšia verzia iPhone Xr.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú