Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-honor-6plus
Honor 6 Plus je vskutku veľmi zaujímavé zariadenie, ktoré ponúka kvality po všetkých stránkach, o ktorých môže aj ten najnáročnejší používateľ snívať. Dnešné správy o Honor 6 Plus zakončíme určite tým najpríjemnejším, cenou.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame

Pred necelým mesiacom bola cena Honor 6 Plus na úrovni 420 €, no teraz sa karta obracia o 360 stupňov. V posledných dňoch sme zaznamenali pokles na neuvertieľnú hodnotu 276 €. Takúto cenovú politiku si zvolilo hneď niekoľko slovenských e-shopov a je tak iba na vás, ktorý z nich uprednostníte. Poďme si teda v krátkosti zopakovať, čo vlastne Honor 6 Plus ponúka.

Honor 6 Plus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Honor 6 Plus
Na prednej strane nájdeme krásny 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením. Pod kapotou pracuje Kirin 925 a 3 GB RAM pamäte. Zvyšok výbavy obsahuje 32 GB úložisko s podporou microSD kariet, nadpriemernú 3600 mAh batériu, DualSIM a to najzaujímavejšie, ktorými je dvojica 8 MPx fotoaparátov na zadnej strane. Nesmieme vynechať ani operačný systém, ktorý dostal významnú aktualizáciu na Android 5.1, no viac sme si o aktualizácii písali dnes v našom podrobnom článku. Ak práve plánujete kúpu nového smartfónu a vo vašom výbere je aj Honor 6 Plus neváhajte a prečítajte si naše podrobné dojmy z detailnej recenzie.

Vývoj ceny Honor 6 Plus na Slovensku:

Graf ceny produktu Honor 6 Plus poskytuje server Heureka.sk

SAM_0108 SAM_0109

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú