banner-mi-pad-2
Xiaomi Mi Pad 2 je na trhu už nejaký piatok, no k nám sa dostáva až teraz. Ako už je dobre známe, všetky čínske zariadenia, ktoré prekročia hranicu našej krajiny ihneď naberajú na hodnote. Inak to nebude ani v prípade tohto tabletu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Druhá generácia tabletu od Xiaomi, Xiaomi Mi Pad 2, vstupuje do predaja aj na Slovensku. Ak máte o tento tablet záujem, pripraviť si budete musieť vysokých 265 €. Táto cena sa vzťahuje na 16 GB verziu tabletu. Pre porovnanie, v čínskom iBuygou.com za tento tablet zaplatíte 206 €, čo je takmer o 60 € menej.

Xiaomi Mi Pad 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi Mi Pad 2
Xiaomi Mi Pad 2 prináša krásnu celohliníkovú konštrukciu, do ktorej je vsadený 7,9-palcový displej s rozlíšením 2048 x 1536 pixelov. O výkon sa stará procesor Intel Atom X5-Z8500 s taktom 2,24 GHz a 2 GB operačnej pamäte RAM. Kapacita interného úložiska sa v tomto prípade zastavila na 16 GB a bohužiaľ, slot pre microSD karty by sme tu hľadali márne. Ďalším veľmi zaujímavým faktom je prítomnosť verzie s operačným systémom Windows 10, no v predaji je zatiaľ klasická verzia s Androidom 5.1 Lollipop a nadstavbou MIUI 7.

Xiaomi Mi Pad 2 kúpite v e-shope Smartzero.sk za 249,99 €

xiaomi mi pad 2 testujeme (3)
Na zadnej strane nájdeme solídny 8 MPx fotoaparát. Vzhľadom k brutálnej výbave si zariadenie žiada aj poriadnu dávku šťavy, ktorú dodáva 6190 mAh batéria. Výrobca taktiež stavil aj na nový typ napájacieho konektora – USB Type-C. Xiaomi Mi Pad 2 sme ako prví na Slovensku zrecenzovali:

Recenzia | Xiaomi Mi Pad 2: Nový kráľ čínskych tabletov?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP