Bláznivý a nebezpečný zabijak Peacemaker sa po neslávnom konci v Suicide Squad opäť vracia do služby a je ochotný likvidovať rôzne ciele v mene Spojených štátov. V novom traileri servíruje šialenú akčnú jazdu a so svojím novým „Ja“ nás bude chcieť presvedčiť, že sa v ňom stále nájde kúsok dobra.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Spôsob, akým sa Peacemaker rozlúčil v tohtoročnom Suicide Squad, spôsobil u divákov menší šok, ani to však nezabránilo tvorcom, aby jednej z najobľúbenejších postáv hitu roku 2021 vytvorili pre HBO Max vlastnú rovnomennú šou.

Nový trailer skutočne potvrdil špekulácie o novej svetlejšej stránke Peacemakera, ktorého si opäť zahrá John Cena. V nových ukážkach môžeme vidieť komplexnejšiu a vážnejšiu stránku (super)hrdinu, ktorý musí riešiť viaceré životné a morálne problémy, od vybavovania rodinných záležitostí, až po spochybňovanie vlastnej túžby bojovať za mier za každú cenu.

Zdá sa však, že vďaka tomu si antihrdina vypestoval nový zmysel pre morálku, jeho nezameniteľný humor či výbušná akcia však opäť nebudú chýbať.

V čerstvom traileri sa nám predstavilo tiež niekoľko dôležitých ľudí v živote Peacemakera vrátane jeho otca (Robert Patrick), postavy v kostýme menom Vigilante (Freddie Stroma) a tímu agentov, medzi ktorými spoznáte dvojicu hercov Stevea Ageeho či Jennifer Holland, známych rovnako zo Suicide Squad.

Nový trailer
TMDB

Tvorcom Peacemakera je známa továreň na originálnu a bláznivú akciu James Gunn (Suicide Squad, Guardians of the Galaxy), ktorý k seriálu zároveň napísal scenár a na piatich epizódach sa podieľal aj režisérsky.

Práve s jeho pomocou sa tento rok podarilo oživiť nových Suicide Squad a na jeho novú šialenú verziu samovražednej jednotky antihrdinov nešetrili kritici a diváci chválou.

Peacemaker sa bude vysielať na HBO Max už od 13. januára 2022 a je jedným z mnohých veľkých DC projektov, ktoré v blízkej budúcnosti prídu na streamovaciu službu.

Nedávno sme informovali, že HBO Max v spolupráci DC Comics rozbieha viacero nových projektov, či už je to séria so známym exorcistom Constantine, Justice League Dark alebo spin-off The Penguin o jednom z najznámejších zloduchov v Gotham City.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú