Bluboo Xtouch v limitovanej akcii e-shopu Everbuying.net len za 87 €!

banner-letv-one-pro
Bluboo patrí menej známych čínskych výrobcov, no ich najnovší Bluboo Xtouch by to mohol zmeniť. Novinka totižto prináša luxusný dizajn, nadupaný hardvér a prijateľnú cenu. Ak máte o Bluboo Xtouch záujem, túto limitovaný akciu by ste nemali premeškať! 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

E-shop Everybuing.net v spolupráci s výrobcom Bluboo spustil limitovanú akciu na novú vlajkovú loď, Bluboo Xtouch. Vďaka tomu si budete môcť tento TOP model spoločnosti kúpiť len za 87 €, čo by bol „deal storočia“. Za túto cenu však e-shop ponúka len 100 kusov a aby ste dosiahli tejto zľavy, musíte splniť nasledovné podmienky. Ako prvé použite zľavový kupón XTOUCH, ktorý má hodnotu 30 dolárov. Tento kupón môžu využiť všetci zákazníci, pričom uplatniť je ho možné len každú stredu od zajtra, 28.10. Už len vďaka kupónu si môžete nový Bluboo Xtouch kúpiť lacnejšie, presnejšie za 130 €.


Ďalšiu môžete získať tým, že napíšete a publikujete recenziu na tento smartfón. Recenzia musí obsahovať samozrejme odkazy na e-shop a musí byť rozdelená na tieto časti: Dizajn, Výkon, Pocit z používania, Fotoaparát a Operačný systém. Ak svojou recenziou e-shop ohúrite, získate ďalšiu zľavu v hodnote 50 dolárov, ktoré vám e-shop následne pošle naspäť na PayPal. Viac informácií o tejto ponuke nájdete na stránke Everbuying.net.

bluboo-xtouch-2
Bluboo Xtouch ponúka nádherný dizajn tvorený dvojicou sklených panelov, pričom ten zadný prichádza s veľmi zaujímavou textúrou. Medzi špecifikáciami nájdeme 5-palcový FullHD displej, osemjadrový procesor MediaTek MT6753 s takom 1,3 GHz, 3 GB operačnej pamäte RAM, Android 5.1, 32 GB úložisko už v základnej výbave, kvalitný 13 MPx Sony IMX214 fotoaparát, snímač odtlačkov prstov, DualSIM a LTE pripojenie s plnou kompatibilitou na Slovensku. Viac informácií sa dozviete v našom podrobnom článku.

bluboo-x500-4 bluboo-x500 bluboo xtouch

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.