banner-xtouch
Ani spoločnosť Bluboo nechce zaostávať a po LeTV a Huawei odhalila vlastné plány na obrovský 6″ smartfón. Ten prinesie niekoľko prémiových špecifikácií vrátane veľkej pamäte a masívnej batérie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najväčší čínski výrobcovia Huawei či LeTV na CES 2016 predstavili svoje nové vlajkové lode, ktoré prináša obrovské 6-palcové displeje. Krátko po predstavení LeTV Le Max Pro svoje plány na nadrozmerný smartfón odhaľuje aj menší čínsky výrobca Bluboo. Ten plánuje predstaviť Bluboo Xtouch Plus – 6″ phablet s obrovskou batériou. Veľký displej však bude mať po okrajoch minimálne rámiky a rozmermi by ak Bluboo Xtouch Plus mohol patriť medzi 5,5 až 5,7-palcové smartfóny. K dispozícii máme aj prvú tlačovú fotografiu novinky, ktorá môže dizajnovo pripomínať práve Huawei Mate 8, najmä zo zadnej strany.

bluboo-xtouch-plus-2
Okrem veľkosti displeja poznáme aj jeho rozlíšenie, ktoré bude činiť 2560 x 1440 pixelov. Pôjde teda o veľmi jemné 2K rozlíšenie. Bluboo Xtouch Plus bude tiež disponovať 4 GB RAM pamäťou s najnovším LPDDR4 modulom, 64 GB vnútornou pamäťou s eMMC 5.0 čipom, 21 MPx zadným fotoaparátom so snímačom od Sony (pravdepodobne IMX220 / 230) a masívnou 5000 mAh batériou. Presný model procesora zatiaľ známy nie je, no vzhľadom na použitie LPDDR4 RAM pamäte môžeme očakávať MediaTek Helio X20 alebo v najlepšom prípade Snapdragon 820, čo je však menej pravdepodobné, keďže výrobca bude opäť chcieť držať cenu čo najnižšie.

Bluboo Xtouch môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Presná cena a ani dátum predstavenia nového Bluboo Xtouch Plus zatiaľ známe nie sú, no podľa špecifikácií sa máme na čo tešiť. My len dúfame, že výrobca sa poučí z chýb, ktoré spravil na modeli Bluboo Xtouch a Xtouch Plus už bude stáť za to.

Zdroj: Bluboo

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú