Bluboo Xtouch na prvých reálnych fotografiách vyzerá úžasne!

banner-zuk-z1
Bluboo Xtouch je priamym adeptom na jeden z najkrajších čínskych smartfónov tohto roka. Svedčí o tom aj humbuk tesne pred oficiálnym predstavením, ktoré sa nezadržateľne blíži. Naša redakcia získala exkluzívne fotografie v špičkovej kvalite a vy si tak môžete vychutnať tento skvost plnej paráde.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po konštrukčnej stránke ponúkne Bluboo Xtouch hliníkové šasi spolu so skleneným zadným krytom. Pastvou pre oči je predný 5-palcový FullHD displej disponujúci 2,5D technológiou. Zakrivenie sa však nekoná iba na prednej strane a túto líniu nasleduje aj zadná strana, ktorá ponúka dokonca 3D zakrivenie.

BLUBOO X550 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>bluboo xtouch

Výkonnostná stránka nebude dosahovať na “zabijaka vlajkových lodí“, no pre všetky úkony je dostatok výkonu. Nájdeme tu teda procesor spoločnosti MediaTek MT6753 s 8 jadrami. Sekundovať mu bude 3 GB operačnej pamäte RAM spolu s 32 GB interným úložiskom. Pre tento typ výbavy bohate stačí 3050 mAh batéria, ktorá by mala dodať zariadeniu šťavu aj na 2 dni používania.

bluboo xtouch
Bluboo Xtouch sa nenechá zahanbiť ani po fotografickej stránke a tak výrobca zvolil slávny 13 MPx snímač Sony IMX214, ktorý je plne dostačujúci. Prednú stranu dopĺňa 8 MPx ekvivalent. Záseky alebo trhané animácie nepozná “čistý“ Android vo verzii 5.1. Výbavu zakončíme pohľadom na snímač odtlačkov prstov, ktorý je zabudovaný v domovskom tlačidle a na DualSIM funkcionalitu, ktorá je doplnená aj o podporu microSD pamäťových kariet.

bluboo xtouch
Bluboo Xtouch by mal byť oficiálne predstavený verejnosti ešte tento mesiac, no presný dátum je zatiaľ veľkou neznámou. Nižšie v galérii si môžete vychutnať exkluzívne fotografie vo vysokej kvalite.

Zdroj: Bluboo.com.cn

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]