Bluboo Xfire so 64-bit procesorom, Androidom 5.1 či 4G LTE v akcii za 60 €

banner-xtouch
Trh low-endových zariadení v dnešnej dobe nemusí nutne znamenať, že svoj smartfón využijete iba na základné úkony. Výborným príkladom je smartfón Bluboo Xfire, ktorý svojimi špecifikáciami prekonáva aj svojich o niekoľko eur drahších konkurentov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartfón Bluboo Xfire zaradil do akciovej ponuky e-shop Everbuying.net. Už zajtra, 11.11. bude v ponuke 200 kusov tohto smartfónu len za 60 €. Za túto cenu je to naozaj veľmi výhodná ponuka, keďže Bluboo Xfire prináša zaujímavé parametre.

bluboo-xfire-pro

Zariadenie prichádza s 5-palcovým displejom s qHD rozlíšením. O výkon sa stará dobre známy procesor MediaTek MT6735 taktovaný na 1 GHz. Sekunduje mu 1 GB operačnej pamäte RAM a 8 GB interné úložisko. Túto dvojicu zastrešuje batéria o kapacite 2750 mAh a podľa tvrdení výrobcu táto kapacita bohate stačí na 2 dni normálneho používania. Po fotografickej stránke ponúka Bluboo Xfire 8 MPx hlavný a 5 MPx selfie fotoaparát.

Bluboo xFire
Softvérovú časť zastrešuje Android 5.1, no výbornou správou je široká možnosť prispôsobení vďaka alternatívnym ROM, medzi ktorými nájdeme napríklad slávnu MIUI alebo CyanogenMOD. Čerešnička na torte prichádza v podobe DualSIM funkcionality s plnou podporou LTE pripojenia aj na našom území.

Bluboo xFire

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.