banner-redmi-note2
Čínska spoločnosť Bluboo sa pomaly prediera do povedomia celosvetových zákazníkov vďaka svojim výborným cenovo dostupný modelom. Spoločnosť však pritvrdzuje a v prípravách má nový model Xfire Pro s nadupanou výbavou.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Bluboo Xfire Pro príde s unibody konštrukciou, ktorej prednú stranu bude tvoriť 5-palcový FullHD displej s technológiou IPS. To pravé orechové prichádza s nástupom vnútorných špecifikácií, ktoré zahŕňajú nový 6-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 808 a 3 GB LPDDR4 RAM pamäte. Pre používateľov je pripravené 16 GB úložisko s možnosťou ďalšieho rozšírenia pomocou microSD kariet až do kapacity 128 GB. Výdrž zaručí na dnešné pomery priemerná batéria s kapacitou 3000 mAh.

xiaomi-mi4c (2)

Priamy konkurent Xiaomi Mi4c

Zadná strana Bluboo Xfire Pro obsahuje 13 MPx hlavný fotoaparát OV13860, ktorý nájdeme napríklad aj v OnePlus 2. Vo výbave nechýba ani podpora 4G pripojenia, no bohužiaľ najpoužívanejšie slovenské pásmo B20 chýba a tak si LTE užijete iba na niektorých miestach. Výrobca priamo poukazuje na to, že novinka bude priamym konkurentom pre nedávno predstavený model od Xiaomi, Mi4c, ktorý sa už nachádza v našej redakcii a môžete očakávať podrobnú recenziu. Cena Bluboo Xfire Pro sa zastavila na veľmi priateľnej hodnote 151 €. Nový Bluboo Xfire Pro bude dostupný o 2 mesiace.

Zdroj: Bluboo.com.cn

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú