banner-redmi-4a
Kým oslavy nového roka u nás už dávno skončili, čínske eshopy ešte vo veľkom pokračujú. Bluboo spustilo výpredaj na svoje smartfóny a my sme sa opäť pozreli na ponuku a vybrali to najlepšie. Všetky akciové ceny končia 5. februára a sú množstvom limitované.

Bluboo Dual

Cena: 94 €

bluboo-dual-gearbest-1
zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť Bluboo Dual za 94 €

Slovo „Dual“ v názve novinky od Bluboo neznamená podpora dvoch SIM kariet, ale duálny fotoaparát. Telo smartfónu je vyrobené z kovu, ktorý z prednej strany zakrýva sklo so zahnutím po bokoch. Pod ním je už zobrazovacia jednotka v podobe 5.5-palcového FullHD displeja. Výbavou aj cenou sa Bluboo Dual radí medzi low-endy, takže pre výkon bol použitý štvorjadrový procesor MediaTek MT6737, 2 GB pamäť RAM a 16 GB úložisko. Pre prácu je predinštalovaný Android v staršej verzii 6.0 Marshmallow.

bluboo-dual-gearbest-2
zdroj fotografie: Gearbest

Trend duálny fotoaparátov sa začal minulý rok a spočiatku sa dvojica snímačov nachádzala iba v drahších smartfónoch. Spoločnosť Bluboo sa však rozhodla túto vymoženosť priniesť aj tým používateľom, ktorý za smartfón nechcú veľa utratiť. Na zadnej strane preto nájdeme jeden hlavný 13 MPx snímač a druhý 2 MPx pre hardvérovo založený bokeh efekt. Pre selfies je použitý snímač s rozlíšením 5 MPx, no pomocou softvérovej úpravy vytvára 8 MPx fotografie. Ďalej je vo výbave aj 3000 mAh batéria, podpora dvoch SIM kariet a všetkých slovenských LTE pásiem. Poštovné platí eshop a ty teda zaplatíš len 94 € a prípadne 18 € za DPH. Ak máš o tento smartfón záujem, mal by si sa poponáhľať, pretože za akciovú cenu je dostupných už len 16 kusov.

Bluboo Edge

Cena: 102 €

bluboo-edge-gearbest-1
zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť Bluboo Edge za 102 €

Ani Bluboo Edge nesiaha cenou príliš vysoko, no výbava je napriek tomu pomerne slušná. Smartfón si ťa získa prémiovým dizajnom s ladnými krivkami a zahnutým sklom, ktoré sa nachádza na prednej aj zadnej strane zariadenia. Zobrazovanie obsahu zabezpečuje 5.5-palcový HD displej od Sharpu. Výbava po výkonnostnej stránke sa úplne zhoduje s tou, ktorá je použitá v Bluboo Dual. Ide teda o štvorjadrový MediaTek procesor, 2 GB RAM a 16 GB ROM. Nechýba ani Android 6.0 Marshmallow.

bluboo-edge-gearbest-2

Príležitostné fotenie obstará 8 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát. Ich rozlíšenia sú softvérovo upravené na 13 MPx, respektíve 8 MPx. Bluboo Edge zaujme aj skenerom odtlačkov na prednej strane, snímačom srdcového tepu, DualSIM funkcionalitou a plnou podporou slovenských LTE sietí. Cena činí 102 € a pre istotu počítaj s ďalšími 20 eurami pre prípadnú platbu DPH.

Bluboo Maya Max

Cena: 102 €

bluboo-maya-max-akcia
zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť Bluboo Maya Max za 120 €

„Mercedesom“ medzi týmito tromi smartfónmi je Bluboo Maya Max, ktorého cena je stále nízka, no ponúka nadpriemerne dobrú výbavu. Keďže sa jedná o phablet, uhlopriečka displeja dosahuje až 6 palcov. Pre úsporu batérie však bolo použité nižšie HD rozlíšenie a pre elegantný vzhľad 2.5 zahnutie po bokoch. O mierne náročné úlohy sa postará osemjadrový procesor MediaTek MT6750, 3 GB pamäť RAM, 32 GB úložisko a Android 6.0 Marshmalow.

Bluboo-Maya-Max-4G-LTE-MTK6750-Octa-Core-1-5Ghz-Android-6-0-Smartphone-6-0
zdroj fotografie: Mobizoo

Zadný fotoaparát od Sony vytvára fotografie v rozlíšení 13 MPx a predný selfies v rozlíšení 8 MPx. Výdrž tohto veľkého phabletu obstaráva 4200 mAh batéria, ktorá sa dobíja cez reverzibilný konektor USB typu-C. Aj tento smartfón prichádza s podporou DualSIM a slovenského LTE, no naviac podporuje aj VoLTE a siete typu CAT6. V prípade záujmu o tento model si priprav 120 € a 24 € na DPH.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP