banner-xtouch
Bluboo je ďalší z čínskych výrobcov, ktorý sa nesnaží zaujať len svojimi smartfónmi. Do portfólia produktov nedávno pribudli aj inteligentné hodinky Bluboo Uwatch, ktoré patria medzi tie najlacnejšie na trhu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smarthodinky Bluboo Uwatch zaradil do predpredaja e-shop Gearbest.com. Ich cena je skvelých 28 €, čo je vzhľadom na inteligentné funkcie naozaj perfektná cena. Bluboo Uwatch však vôbec nevyzerajú lacno. Ich dizajn pôsobí prim luxusným dojmom, najmä v zlatej verzii s hnedým koženým náramkom. K dispozícii je potom aj elegantná čierna a strieborná verzia.

bluboo-uwatch-predobjednaky
Bluboo Uwatch sú určené skôr pre dizajnovo náročnejších. A podľa všetkého, aj pre tých menej šikovných – majú totižto certifikovanú IP65 ochranu, čo znamená, že prežijú aj prašné prostredie a trochu vody. Majú 2,5D zaoblený displej s uhlopriečkou 1,44″, ktorého rozlíšenie je 128 x 128 pixelov a sú vyrobené z ocele. Pedometer a detektor spánku sú už zabudované. Batéria disponuje kapacitou 350 mAh, ktorá podľa údajov od výrobcu ponúkne trojdňovú výdrž.

bluboo-uwatch-predobjednavky-2
Nové čínske smarthodinky poháňa procesor MediaTek MT2501, ktorému sekunduje 24 MB operačná pamäť a 32 MB vnútorná pamäť. S hodinkami môžete odpovedať na hovory, SMS správy, hodinky tiež disponujú monitorom vášho spánku, budíkom, stopkami či vzdialeným prehrávaním hudby. K vášmu smartfónu ich pripojíte pomocou Bluetooth 4.0 LE a podporujú Android a iOS zariadenia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP