banner-redmi-4a
S koncom roka prichádzajú aj masívne výpredaje, ktoré prinášajú veľké zľavy na mnoho obľúbených produktov. Tentokrát sa do akcie zapojia aj spoločnosť Bluboo so svojimi smartfónmi. 

Začiatkom toho roka spoločnosť Bluboo predstavila zaujímavý model Picasso, ktorý jednoznačne patril k dostupným smartfónom za veľmi nízku cenu, no, bohužiaľ, nemal podporu 4G. To sa výrobca rozhodol zmeniť, a tak kvôli narastajúcemu dopytu po smartfónoch s LTE pripojením vylepšil model Picasso a pridal mu podporu 4G. Tým sa Picasso 4G radí k najlacnejších a najdostupnejším smartfónom s možnosťou surfovania po najrýchlejšej mobilnej sieti. Avšak, nie je to len LTE, ktoré vylepšená novinka dostala. Vo vnútri tiež môžeme nájsť výkonnejší procesor MediaTek MT6735, ktorý zabezpečí nielen vyšší výkon pre aplikácie a rôzne úlohy, ale je kľúčovým pre podporu 4G. Inovácie neobišli ani fotoaparát, ktorý teraz obsahuje snímač od Sony s rozlíšením 13 MPx na zadnej strane a predný fotoaparát dostal až 8 MPx rozlíšenie pre kvalitné selfie fotky.

bluboo-picasso-nahladzdroj fotografie: Bluboo

 

Kúpiť Bluboo Picasso 4G z EU skladu za 84 €

S touto kombináciou dokáže Picasso 4G poskytnúť používateľovi oveľa krajšie fotografie. To však nie je všetko a vďaka lepšej optimalizácii pracuje zariadenie s čistým Androidom 6.0 Marshmallow oveľa plynulejšie pre lepší zážitok z používania. Bluboo Picasso 4G je jeden z mála dostupných smartfónov s podporou NFC, vďaka ktorému ho tak môžete premeniť napríklad na virtuálnu peňaženku. 

bluboo-picasso-4g-nfczdroj fotografie: Bluboo

Okrem toho dokáže zaujať krásnym dizajnom, ktorý bol dosiahnutý vďaka špeciálnym technológiám pri výrobe. Na vytvorenie textúry zadnej strany bolo použité diamantové rezanie a používanie smartfónu sa stane ešte pohodlnejším vďaka ergonomickému 3D tvaru okrajov zadnej steny. K ďalším špecifikáciám patrí použitie kompaktného 5″ displeja s HD rozlíšením. Procesoru vypomáha operačná pamäť RAM s kapacitou 2 GB  a nechýba ani vnútorné úložisko o veľkosti 16 GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD karty o ďalších 64 GB. Smartfón je napájaný z 2800 mAh batérie. Tvoj môže byť len za 84 € priamo z EU skladu e-shopu Gearbest, pričom k cene telefónu stačí prirátať len 0,87 € za poštovné. DPH ani ďalšie colné poplatky na teba nečakajú!

bluboo-dual-vypredaj
zdroj fotografie: Bluboo

Bluboo z akcie nevynechalo ani ostatné smartfóny zo svojej ponuke a za 103 € tak môžeš počas koncoročného výpredaja kúpiť Buboo Dual s duálnym fotoaparátom a v ponuke nechýba ani Buboo Edge, ktorý svojim zahnutým displejom nasleduje veľké trendy ostatných výrobcov. Táto dizajnovka stojí pritom len 113 €!

bluboo-koncorocny-vypredaj2
zdroj fotografie: Bluboo

K ďalším smartfónom, ktoré spoločnosť umiestnila do výpredaja, patrí aj Bluboo Maya, ktorý je lacnou alternatívou už za 70 € a pre milovníkov kompaktných telefónov je v ponuke aj Bluboo Mini za 52 €. Neváhaj a využi akcie, ktoré trvajú už len do konca tohto roka! Ceny všetkých ponúkaných smartfónov sa ale môžu navýšiť o platbu DPH vo výške 20 % z ceny zariadenia.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP