Ak nás pravidelne sleduješ, o najnovšom smartfóne výrobcu Bluboo si už musel počuť. Trendom duálnych fotoaparátov sa vybral aj tento výrobca a nedávno predstavil model Dual.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ten však nepriniesol iba duálny fotoaparát do nižšej triedy, ale aj decentný výkon a displej s vernými farbami. O spomínanom fotoaparáte sa toho už písalo veľa, no výkonnostná stránka zatiaľ nebola dôkladne otestovaná. Bluboo sa preto rozhodlo, že natočí video, v ktorom predvedie výkon a porovná displej s drahšími vlajkovými loďami. Od smartfónov nižšej triedy síce nemôžeš čakať zázraky vo výkone a náročných hrách, ale MediaTek MT6737T so štyrmi jadrami na frekvencii 1.5 GHz pre bežnú prácu úplne stačí.


zdroj fotografie: Bluboo

Kúpiť Bluboo Dual za skvelých 95 €
Duálny fotoaparát a plná LTE podpora

Úsporne založenému procesoru ďalej sekunduje 2 GB pamäte RAM a rozšíriteľné 16 GB úložisko. Aby výrobca dokázal, že Bluboo Dual na to naozaj má, vykonal test cez známu benchmarkovú aplikáciu AnTuTu. Výsledné skóre 39 720 bodov je na danú triedu a cenu smartfónu pomerne slušný výsledok. Ďalšiu stránku, ktorú Bluboo reprezentuje vo videu, je jeho 5.5-palcový FullHD displej.

Spoločnosti Bluboo ale odvaha vôbec nechýba a do porovnania tak zaradilo OnePlus 3T i iPhone 7 Plus. Týmto oponentom sa samozrejme nemôže Bluboo Dual stopercentne rovnať, no napriek tomu jeho displej disponuje vysokou saturáciou, kontrastným pomerom a tiež vysokým jasom. Novinka je navyše veľmi šetrná k tvojej peňaženke, keďže v prebiehajúcom výpredaji e-shopu GearBest si ho môžeš kúpiť už za skvelých 95 €. Avšak v prípade zastavenia na colnici sa cena môže navýšiť o približne 20 €, čo je ale stále veľmi prijateľná cena.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.