banner-elephone-s7
Čínsky výrobca Bluboo sa zo všetkých síl snaží predčiť svoju zabehnutú konkurenciu. Tejto ambicióznej čínskej spoločnosti nechýba poriadna dávka odvahy, čo nám neraz potvrdila svojimi jedinečnými zariadeniami so špeciálnymi funkciami či nevídanou odolnosťou. Vďaka tejto odvahe by sme sa tak čoskoro mali dočkať vylepšenej verzie smartfónu Bluboo Dual, ktorá ponesie 3D displej.

Nepôjde pritom o nejaký obyčajný 3D zobrazovač, ktorý na zobrazenie tretej dimenzie vyžaduje filtre v podobe nepohodlných okuliarov. Podľa uniknutých správ bude v pripravovanej novinke prítomný autostereoskopický displej, ktorý sa môže pýšiť práve tým, že umožňuje sledovať 3D obsah len a len pomocou očí. S týmto jedinečným zariadením si tak budeš môcť naplno užívať pohlcujúci zážitok z 3D videí, prípadne 3D hier. Aby toho nebolo málo, táto výnimočná technológia displeja ťa dostane kvalitou obrazu, ktorý je pri klasických 3D televízoroch častokrát degradovaný kvôli už spomínaným okuliarom.

bluboo-dual-predpredaj-2
zdroj fotografie: Bluboo

Po dizajnovej stránke bude pripravovaná verzia tohto zaujímavého smartfónu totožná s verziou klasickou, ktorá je už chvíľku v predaji. Môžeš sa tak tešiť na kvalitnú hliníkovú unibody konštrukciu, ktorú na prednej strane vystrieda odolné sklo s 2.5D zaoblením hrán. To bude chrániť pred poškodením spomínaný netradičný displej o uhlopriečke 5,5-palca. Stranu zadnú bude zdobiť dvojica fotoaparátov, pričom tomu hlavnému s rozlíšením 13 MPx bude dopomáhať 2 MPx sekundárna kamera slúžiaca na zachytenie hĺbky ostrosti. Ostatné špecifikácie však nateraz zostávajú záhadou.

bluboo-dual
zdroj fotografie: Bluboo

Kúpiť Bluboo Dual za 113 €

Ak ťa teda blížiaca sa novinka zo stajne spoločnosti Bluboo dokázala zaujať, rozhodne sa poohliadni aj po jej klasickej verzii s 5,5-palcovým FullHD displejom, 4-jadrovým procesorom MediaTek MT6737T, 2 GB RAM pamäte a 16 GB interným úložiskom. Takisto nemožno opomenúť skener odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane, hlavný 13 MPx duálny fotoaparát, 3000 mAh batériu či hybridnú DualSIM funkcionalitu s podporou všetkých na Slovensku využívaných LTE sietí. Bluboo Dual stojí v tejto výbave 113 €, no po jeho objednávke si nezabudni pripraviť ďalších 23 € na platbu DPH.

 Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP