banner-redmi-4a
Duálne fotoaparáty sa v poslednej dobe nesmierne rozšírili do všetkých kútov smartfónového priemyslu. Používajú ho giganti ako Xiaomi, Apple či Huawei a rozhodne sa nechystajú vybrať iným diametrálne odlišným smerom.

Netreba ale zabúdať, že túto technológiu využíva aj parádne vyzerajúci low-end Bluboo Dual, ktorý sa pasuje za jeden z najlepších kúskov, čo sa kvality fotoaparátu týka medzi lacnou konkurenciou. Výsledná kvalita rozhodne nie je na úrovni iPhonu 7 Plus či Huawei P9, no čínsky výrobca sa dušuje, že model Dual sa drží týchto velikánov skutočne veľmi dobre. Vzhľadom k cene je to teda poriadne veľké prekvapenie a aby si nám aj uveril, nižšie si potom môžeš pozrieť porovnávacie fotografie.

bluboo-dual-2
zdroj fotografie: Bluboo 

Kúpiť Bluboo Dual za skvelých 96 €
Duálny fotoaparát a plná LTE podpora

Bluboo Dual radí medzi svoje najzásadnejšie vlastnosti, teda okrem spomínaného duálneho fotoaparátu, aj podporu microSD kariet do veľkosti 256 GB, možnosť používania aj s mierne mokrými rukami či s rukavicami alebo presnejší dotyk vďaka inovatívnej technológii dvoch vrstiev. Koniec koncov, cenový rozdiel týchto smartfónov je vskutku enormný. Rozhodnutie je však len a len na tebe. Ak požaduješ naozaj nekompromisné vlastnosti tvorené tým najlepším hardvérom na trhu, rozhodne choď do Applu alebo Huawei, chybu tým nespravíš.

zdroj fotografií: Bluboo

Ak si však menej náročný používateľ, ktorý sa uspokojí aj so slabším hardvérom a niekoľkými kompromismi či nie úplne najlepším fotoaparátom, práve si našiel naozaj veľmi vážneho kandidáta na kúpu. Bluboo Dual si môže byť tvoj už za výborných 96 €.

Video, ktoré porovnáva Bluboo, iPhone 7 Plus a Huawei P9:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP