Bezrámikové LeTV smartfóny na prvých rendroch, vyzerajú nádherne

Spoločnosť LeTV bude v apríli predstavovať nové smartfóny s názvom X900 a X600. Obidva ponúknu fantastické špecifikácie, ale to, čo ich oddelí od ostatných je dizajn.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Smartfóny budú mať displej bez bočných okrajov. Do oficiálneho predstavenia nám zostáva ešte pár dní, takže sa pár nedočkavých ľudí rozhodlo spraviť rendre nových smartfónov, ktoré zverejnili na populárnu čínsku sociálnu sieť Weibo.

Síce sa jedná len o Render, ale je veľká pravdepodobnosť, že sa finálny výrobok bude podobať na tento render. Zariadenia by podľa uniknutých špecifikácii mali ponúknuť následovné špecifikácie. Model X900 prinesie 2K displej, Snapdragon 810, 4 GB RAM, 20,7 MPx zadný fotoaparát a 4 UPx prednú kameru. X600 by mal byť niečo slabší, ponúkne 5,5-palcový FullHD displej, 64-bitový MediaTek MT6795, 2 GB RAM, 16 GB internej pamäte, 13 MPx zadný fotoaparát a prednú 8 MPx kameru. Rendre sú veľmi kvalitne spracované a ukazujú zariadenie, ktoré by mohlo útočiť na najlepší dizajn tohto roku.

letv

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]