Známy leaker Samsung zariadení, Ice universe, dnes na svojom Twitteri ukázal fotografiu benchmarku prichádzajúceho Samsungu Galaxy S10+. Tá naznačuje, že tu budeme mať nového kráľa v dosiahnutom skóre v AnTuTu.

Predstavenie Samsung Galaxy S10 a S10+ je už v podstate za rohom. Icho príchod očakávame niekedy začiatkom budúceho roka, preto sa nie je čomu čudovať, že sa von každú chvíľu dostávajú nejaké informácie. Najčerstvejšou z nich je benchmark zariadenia s kódovým označením SM-G975F a s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o Galaxy S10+ s Exynos 9820 procesorom.

Ten dosiahol v AnTuTu fantastické skóre 325 076 bodov. Ak by takýto výsledok dosiahla o pár týždňov aj oficiálne predstavená verzia, hravo by zosadila z trónu súčasného lídra Huawei Mate 20 Pro so skóre 309 628 bodov.

Z benchmarku môžeme vidieť, že procesoru sekunduje 6 GB operačná pamäť RAM spolu so 128 GB úložiskom. Použitý je grafický čip Mali-G76 a zariadenie beží na verzii Androidu 9. Zariadenia s Exynos procesormi sú však určené pre európsky trh a americké verzie vlajkovej lode Samsungu dostávajú vždy najnovší procesor od Qualcommu.

Ich najnovšie čipy Snapdragon 855 či Snapdragon 8510 však dosiahli v AnTuTu skóre až 362 292 bodov, čo je podstatne viac ako Galaxy S10+ s najnovším Exynos procesorom. To samozrejme nezaručuje, že rovnaký výsledok dosiahne tento procesor aj v tele Samsungu. Vyšší výkon oproti Exynosu sa ale dá očakávať rovnako ako za posledné roky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom