banner-redmi-3Vďaka množstvu uniknutých informácií a fotografií, ktoré údajne zachytávajú novú vlajkovú loď z dielne Xiaomi, vieme o pripravovanej Mi5-ke pomerne dosť. Posledné fotografie nám ponúkajú pohľad na samotné balenie nového smartfónu, kde sú vyobrazené 4 farebné varianty.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Balenie je odlišné od toho, ktoré sme videli pred pár dňami. Tradičnú hnedú krabicu z recyklovateľného tvrdého papiera nahradila novšia a farebnejšia verzia, ktorú poznáme z posledných modelov Xiaomi. Aj preto možno uniknutá fotografia ozaj patrí očakávanej novinke. Samotná krabica, samozrejme, nehovorí veľa o špecifikáciách, no môžeme z nej odčítať dizajn zariadenia. Ten by sa mal zhodovať s poslednými rendermi. Smartfón bude disponovať hardvérovým domovským tlačidlom, v ktorom bude ukrytý snímač odtlačkov prsta. Ďalšou informáciou je, že k dispozícii budú minimálne 4 farebné prevedenia- čierna, biela, zlatá a ružová.

Spoločnosť Xiaomi oznámila, že so zariadením príde aj na veľtrh MWC 2016 do španielskej Barcelony. Možno predsa len uvidíme novinku oficiálne vo viacerých krajinách. Nech už to je akokoľvek, momentálne nevieme žiadne bližšie informácie o dostupnosti Xiaomi Mi5 mimo Číny, no situáciu okolo novinky pozorne sledujeme každý deň.

Zdroj: Gizmochina.com

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP