banner-redmi-3
Nie je dňa a týždňa, kedy by sme sa nedočítali nové informácie o veľmi očakávanom čínskom smartfóne, Xiaomi Mi5. Ten bude predstavený už o necelý mesiac, no úniky informácií nekončia, práve naopak, neustále sa stupňujú.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Len dva dni dozadu sme sa dozvedeli o 4 verziách prichádzajúceho Xiaomi Mi5, ktoré budú rozdielne v rôznych aspektoch. Medzi nimi by sa mali nachádzať dva lacnejšie modely s celokovovým telom a ďalšie dva s keramickým. Práve najdrahšia verzia Xiaomi Mi5 vyrobená s keramických materiálov by mala priniesť naozaj nadupanú výbavu a po novom aj 3D Touch technológiu. Túto môžeme poznať z nových iPhone 6S / Plus alebo Huawei Mate S. Táto technológiu dokáže rozoznať tlak prsta na displej, čo je možné využiť pri rôznych systémových funkciách.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-3d-touch-1
Zdroj uvádza aj presný typ keramického materiálu, ktorým by mal byť „Cubic zirconia“. Tento materiál sa vyznačuje najmä veľmi vysokou tvrdosťou, čo by pre Mi5 znamenalo vysokú odolnosť voči rozbitiu.

xiaomi-mi5-balenia
Okrem týchto informácií sa k nám dostali aj nové fotografie údajného Xiaomi Mi5, ktoré opäť len potvrdzujú hardvérové domovské tlačidlo. Unikla aj fotografia balenia Xiaomi Mi5, ktoré je opäť z recyklovaného kartónu. Ako iste viete, najnovšie smartfóny od Xiaomi, dokonca aj najlacnejšie Xiaomi Redmi 3, majú už biele balenie s vlastnou potlačou. Žeby sa Xiaomi vrátilo späť k starým zvykom? Všetko sa dozvieme už 24. februára o 7:00 nášho času.

Zdroj: Mobile.IT168.com 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP