banner-mx5
Vlajková loď spoločnosti Asus, Zenfone 2, sa veľmi vydarila. Spoločnosť pripravila historicky ako prvá smartfón so 4 GB pamäťou RAM. Zenfone 2-ka sa dostala aj do našej redakcie a recenziu si môžete prečítať na našej stránke.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť, ale uviedla novú edíciu Deluxe, ktorá ponúka zadný kryt imitujúci diamanty. Náš partnerský e-shop Everbuying.net pripravil výbornú ponuku, pri ktorej stojí Asus Zenfone 2 Deluxe iba 245 €.

Zenfone 2 deluxe

Asus Zenfone 2 Deluxe prichádza s 5,5-palcovým FullHD displejom, ktorý pokrýva ochranný prvok v podobe Gorilla Glass 3. Hnacím motorom je štvorjadrový procesor Intel Z3580 pracujúci na frekvencii 2,3 GHz. Sekunduje mu 4 GB operačnej pamäte RAM. Vnútorné úložisko má kapacitu 32 GB. Zvyšok výbavy zahŕňa Android 5.0, 13 MPx primárny fotoaparát, 5 MPx selfie fotoaparát, DualSIM funkcionalitu a podporu pre LTE pripojenie, no bohužiaľ opäť s chýbajúcim pásmom B20 (800 Mhz), ktoré sa u nás používa najviac. Ak vás táto zaujímavá ponuka zaujala, môžete si zariadenie predobjednať do 20. septembra. Asus Zenfone 2 Deluxe je určite právoplatnou vlajkovou loďou, ktorá sa za svoju výbavu vôbec nemusí hanbiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú