Posledný diel série Rambo, v ktorom si ešte zahral hlavnú rolu legendárny Sylvester Stallone, mal premiéru včera večer a táto udalosť sa samozrejme nezaobišla bez konfrontácie s jeho, kedysi konkurentom, no dnes už priateľom, Arnoldom Schwarzeneggerom. Ten ho poriadne podpichol na svojich sociálnych sieťach, informuje DailyMail.

Tieto dve legendy akčných filmov spolu súperili v 80. rokoch o priazeň fanúšikov a každý z nich sa chcel pýšiť titulom „najlepší akčný herec doby“. Zatiaľ čo Arnold si tento titul chcel vyslúžiť sériou filmov Terminátor, Sylvester Stallone to ťahal s filmami Rambo či Rocky. Po rokoch súperenia sa z nich však stali veľkí priatelia, ktorí si však ani teraz neodpustia akúkoľvek príležitosť na to, aby toho druhého mohli podpichnúť.

Včerajšia premiéra filmu Rambo: Last Blood so sebou priniesla jednu udalosť, počas ktorej Stallone venoval na charitu podpísaný nôž, ktorý používal práve vo filme, informuje MovieWeb. Tento dar však nezostal bez povšimnutia Schwarzeneggera, ktorý svoju reakciu okamžite zdieľal na svojom Twitteri:

Vo videu chváli a obdivuje Stalloneho nôž, no vzápätí vytiahne ten svoj, ktorý je väčší, čo dáva svojou reakciou patrične najavo. Tento nôž bol použitý pri natáčaní prvého Predátora, kde si Arnold zahral hlavnú úlohu. Rovnako aj on daroval nôž na charitu a Stallonemu samozrejme poprial, aby sa mu premiéra nového Ramba vydarila.

To dodalo celému videu dávku nadhľadu, aby bolo každému jasné, že sa jedná o nevinné podpichovanie. Sylvester však nezostal bez reakcie a Arnoldovi sa poďakoval. Samozrejme, z jeho strany nechýbala tiež provokatívna hláška. Do tweetu napísal, že jeho nôž však bude stále ostrejší ako ten Arnoldov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP