banner-iphone-7
Azda každý pravý fanúšik mobilných technológií má doslova preplnené šuplíky a poličky tech gadgetmi všemožného druhu. Drvivá väčšina z nich je však naplno využitá len pri prvom odskúšaní a skutočne malé percento je používané na dennodennej báze. S radosťou ti však predstavujeme zaujímavý stojan, ktorý sa už len svojim podareným dizajnom zaraďuje do druhej, a teda šťastnejšej skupiny.

Pravdou je, že na využívanie tohto zaujímavého zariadenia musíš byť vlastníkom smart hodiniek Apple Watch, pričom je podporovaná prvá a rovnako aj ich druhá generácia. Po funkčnej stránke sa stojan s názvom W3 vyrobený spoločnosťou Elago nijako nelíši od tých ostatných. Bez problémov spĺňa svoju základnú funkciu a vďaka vyhĺbenému otvoru na umiestnenie bezdrôtovej nabíjačky dokáže aj spomínané inteligentné hodinky dobíjať. Zaujímavé veci sa však udiali pri navrhovaní dizajnu pre tento stojan, ktorý je skutočne jedinečný.

Apple Watch 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

elago_w3_apple_watch_stand_2zdroj fotografie: TheVerge

Ide totižto o zmenšenú kópiu legendárneho Macintoshu, ktorý dokáže poslúžiť ako skvelý dizajnový doplnok na tvoj nočný stolík. Stojan je vyrobený zo silikónu a k dokonalosti mu už chýba len miniatúrna klávesnica a myš. Ak si túžiš skrášliť svoj príbytok miniatúrnou legendou medzi osobnými počítačmi, tak nasleduj oficiálne stránky výrobcu, kde si ho môžeš objednať za 14 €.

TIP: Dopyt po osobných počítačoch klesol v roku 2016 na päťročné minimum!

elago-w3-stand-for-apple-watch-2
zdroj fotografie: Superphen

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP