Apple dnes medzi množstvom noviniek odhalil aj nové informácie o svojej streamovaciej službe Apple TV+, ktorá štartuje už 1. novembra. Priláka hlavne nízkou cenou, a spoločnosť na ňu tiež ponúkne rôzne zaujímavé benefity.

Nízka cena a zaujímavé benefity

Služba Apple TV+ bude v prvej stovke krajín dostupná už 1. novembra, a ponúkne nižšiu štartovaciu cenovku ako Netflix. V USA bude totiž jej mesačné predplatné iba 4,99 dolára, a napriek tomu že európska cenovka zatiaľ nie je známa, je možné, že pôjde o hodnotu 4,99 € za mesiac predplatného.

Pre porovnanie, HBO Go ťa u nás vyjde za 4,99 € mesačne, a populárny Netflix od 7,99 € za mesiac predplatného. Amazon Prime Video ponúka prvých 6 mesiacov predplatné za 2,99 €, a následne ho zvýši na 5,99 € mesačne. Apple na novú streamovaciu službu tiež láka zaujímavými benefitmi. Pri kúpe nového iPhonu, iPadu alebo Apple TV máš totiž nárok na predplatné Apple TV+ až na 1 rok zadarmo.

Až pre 6 členov

Prvé tituly, ktoré služba ponúkne, budú seriály The Morning Show, For All Mankind, Dickinson, Snoopy in Space alebo See, s veľkými menami ako Jeniffer Aniston alebo Jason Momoa. K dispozícii bude tiež dabing a titulky v 40 jazykoch, avšak zatiaľ nie je známe či pôjde aj o slovenčinu alebo češtinu. Služba funguje na rodinnom zdieľaní, kde bude jedno predplatné dostupné pre 6 členov rodiny.

Zobraziť celú galériu (2)
The Morning Show / Zdroj: Youtube / Apple TV

Dostupné na rôznych platformách

Apple TV+ bude dostupné na všetkých zariadeniach spoločnosti okrem Apple Watch, ale aj na konkrurenčných zariadeniach, ako napríklad Samsung TV. Do konca tohto roka má tiež prísť podpora pre Amazon Fire TV, Roku, a taktiež pre televízory od Sony, LG a Vizio. Streamovať bude taktiež možné aj cez stránku služby, a dostupné bude tiež offline sťahovanie. Apple tak ponúkne na trhu streamovacích služieb konkurenta, ktorý sa pýši hlavne nízkou cenou a skvelou dostupnosťou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP