Messenger je obľúbeným nástrojom na komunikáciu, za ktorého vývojom stojí obrovská spoločnosť Facebook. No napriek tomu sa aj v nej objaví z času na čas nejaká chyba, ktorá dokáže poriadne zaskočiť.

Spoločnosť Facebook to v poslednej dobe nemá ľahké. Množstvo súdnych procesov a káuz na ňu vytára obrovský tlak a každá chyba môže spoločnosť ešte výraznejšie poškodiť. Preto si na rôzny kiksy musí dávať veľký pozor. Ich aplikácia Messenger sa však jednej chybe nedokázala vyhnúť, no našťastie sa jednalo o problém, ktorého závažnosť bola veľmi malá a podarilo sa ho promptne odstrániť.

Aj majster tesár sa utne

V posledných dňoch sa u niektorých používateľ objavila chyba, kvôli ktorej sa im na začiatku všetkých správ s priateľmi zobrazovali staré konverzácie, ktoré sa tvárili ako neprečítané. Niektoré správy pritom boli staršie ako rok. Nakoľko je doba aká je, tak hneď sa začali ozývať hlasy, ktoré sa oháňali ochranou osobných údajov a podobnými formulkami. Spoločnosť Facebook však všetkých ubezpečuje, že nejde o žiadny veľký problém a už sa aktívne pracuje na jeho odstránení. Spôsobený mal byť chybou, ktorá sa dostala do jednej z aktualizácií. V tomto momente by malo všetko fungovať tak ako doteraz.

Nie je známe, či sa chyba vyskytovala globálne, alebo len na určitom území, prípadne len istej skupine ľudí. V našej redakcii sme podobný prípad nezaznamenali na žiadnom z našich zariadení. Takáto situácia pritom môže vyčariť niekoľko nostalgických spomienok, ale aj urobiť poriadne vrásky. Záleží to už od toho, ktoré konkrétne správy to postihlo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom