Antutu odhalilo špecifikácie Nubie Z9, nechýba Snapdragon 810 či 16 MPx fotoaparát

Dizajn najnovšej vlajkovej lode spoločnosti ZTE sme už mali možnosť vidieť pred pár týždňami, ale okrem dizajnu sme o smartfóne nič nevedeli. Dnes sa našťastie táto informácia zmenila vďaka Antutu. Podľa Antutu, kde bol smartfón testovaný, by mal ponúknuť 5,2-palcový FullHD displej, 8-jadrový Snapdragon 810, 3 GB RAM, 32 GB internej pamäte, 16 MPx zadný fotoaparát, 8 MPx prednú kameru a Android 5.0.2. Kódové označenie smartfónu by malo byť NX510J.

nubiaa z9

Ak si spomenieme na radu Z7, vieme, že ZTE v tejto rade vydalo až tri smartfóny. Okrem normálnej Nubie Z7, aj jej Mini a Max verziu. Inak by to nemalo byť ani tento rok, pričom Max verzia tohtoročnej vlajkovej lode už bola videná. Noviniek by sa mali dočkať 26. marca, keby má čínske ZTE naplánovanú konferenciu.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]