Aktualizácia operačného systému na novšiu verziu je vždy veľká udalosť nielen pre vývojárov, ale aj pre používateľov. Majitelia zariadení Samsung Galaxy S8 a S8+ sa na tento update môžu tešiť ešte omnoho viac. Prinesie im totiž zvuk Dolby Atmos.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nedávne informácie od vývojárov Samsungu naznačujú, že aktualizácia ich vlajkových lodí na Android 8.0 Oreo je už naozaj blízko. Podľa oficiálnych informácií má byť beta testovanie ukončené 15. januára. Tým by sa potvrdili aj prvotné informácie, že tieto dva modely dostanú aktualizáciu na najnovší Android niekedy koncom januára.

Dolby Atmos v jednej z beta verzií

Beta verzia, ktorá sa objavila na Reddite, nedala pokoj zvedavým fanúšikom, ktorí ju okamžite nahrali na svoje zariadenia. Na verziách Galaxy S8 s procesorom Snapdragon 835 objavili v nastaveniach funkciu Dolby Atmos. Podľa slov fanúšikov však táto funkcia ešte trpí obrovskými nedostatkami. Okrem toho, že má v sebe veľa bugov, na výber sú tiež len 4 režimy prehrávania, a to automatický, režim pre film, hudbu a hovorené slovo.

Samsung teda ešte čaká dosť práce, ak chce mať tento softvér pre digitálnu úpravu zvuku do oficiálneho vydania aktualizácie funkčný. Či už sa však táto vychytávka v prichádzajúcej aktualizácii objaví hneď, alebo neskôr, podstatné je, že Android 8.0 Oreo na Galaxy S8 a S8+ je už naozaj veľmi blízko.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
33%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]