Android 6.0 Marshmallow pre Xiaomi Redmi Note 3 Pro už onedlho zavíta k beta testerom

banner-redmi-note-3-proXiaomi Redmi Note 3 Pro môžeme ohodnotiť ako najlepšiu voľbu v strednej triede a tento smartfón momentálne nemá absolútne žiadnu konkurenciu. Za týmto skvostom Xiaomi je slušná fanúšikovská základňa, ktorá žiada od giganta naozaj len jedno – aktualizáciu na novšiu verziu Androidu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Jeden z vývojárov nadstavby MIUI nesmierne potešil všetkých majiteľov tohto smartfónu. Samotný systém je už v Beta verzii a mal sa začať testovať včera, no kvôli bližšie nešpecifikovaným problémom sa testovanie presunulo. Samozrejme, aktualizácia bude založená na najnovšom MIUI 8 a prinesie niekoľko veľmi vítaných vylepšení. Trochu nás mrzí, že nepoznáme úplne presný dátum vypustenia aktualizácie, no je to na veľmi dobrej ceste, aby sa tak stalo čo najskôr.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-redmi-note3-pro-recenzia

Na druhej strane visí otáznik nad klasickou verziu Redmi Note 3-ky, ktorá ponúka procesor MediaTek Helio X10. O tej zatiaľ nepadla žiadna zmienka a pritom je tento smartfón jeden z najpredávanejších v histórii Xiaomi. Naozaj dúfame, že sa spoločnosť nezníži na takú úroveň, pri ktorej jednoducho zabudne na týchto majiteľov. V každom prípade, ak sa dozvieme nejaké bližšie informácie o aktualizácii, určite vám prinesieme podrobný článok.

TIP: Recenzia | Xiaomi Redmi Note 3 Pro: Výborné sa stáva ešte lepším

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
70%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
10%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]