Po predstavení najnovšieho Androidu 5.0 Lollipop Googlom, ktoré sa konalo minulý rok v októbri, OnePlus prisľúbilo, že najnovšiu verziu Androidu dostanú používatelia ich smartfónu do troch mesiacov. OnePlus na to ale potrebovalo o dva mesiace viac a práve marec bude mesiacom, kedy OnePlus uvoľní najnovší Android pre OnePlus One.

[/blockquote]

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

OnePlus na svojom oficiálnom fóre dnes zverejnilo dátumy aktualizácií na Android 5.0 Lollipop pre OnePlus One. Prečo hovoríme v množnom čísle? OnePlus totižto vydá rovno dva systémy – CyanogenMod 12 a vlastný Oxygen OS. V oboch  prípadoch pôjde o čistý Android 5.0 Lollipop, bez zbytočných aplikácií a nadstavby, ktorá by zaťažovala systém. Majitelia OnePlus One sa teda budú môcť tešiť na skvelý užívateľský zážitok. Kedy sa dočkáte nového Android 5.0? Dátumy sú nasledovné:

CM 12S: Oficiálna OTA (Over The Air) aktualizácia pre OnePlus One bude uvoľnená najneskôr 30. marca 2015.

OxygenOS:
Oficiálne vydanie vlastnej ROM založenej na Android Lollipop bude k dispozícii najneskôr do 27. marca 2015.

oxygen_os_screen

Screenshot z Oxygen OS

OnePlus tiež vysvetlilo, prečo s aktualizáciami meškajú. Pri vytváraní aktualizácie nastali problémy s kamerovým modulom, ktorý nebol kompatibilný s najnovším Androidom. Museli tiež vyriešiť problém s ovládačmi Wi-Fi a ďalšími.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Spoločnosť chce tiež ukázať, že im na ich komunite záleží. V prípade, že by nestihli hociktorý z dátumov uvedených vyššie, vyhlásia súťaž o 5 OnePlus One smartfónov v 64 GB verzii. Tak čo, tešíte sa na súťaž? :)

Zdroj: Oneplus.net

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú