OnePlus zverejnilo dátumy aktualizácie OnePlus One na Android 5.0, bude to ešte tento mesiac

Teraz čítate
OnePlus zverejnilo dátumy aktualizácie OnePlus One na Android 5.0, bude to ešte tento mesiac

Po predstavení najnovšieho Androidu 5.0 Lollipop Googlom, ktoré sa konalo minulý rok v októbri, OnePlus prisľúbilo, že najnovšiu verziu Androidu dostanú používatelia ich smartfónu do troch mesiacov. OnePlus na to ale potrebovalo o dva mesiace viac a práve marec bude mesiacom, kedy OnePlus uvoľní najnovší Android pre OnePlus One.

[/blockquote]

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

OnePlus na svojom oficiálnom fóre dnes zverejnilo dátumy aktualizácií na Android 5.0 Lollipop pre OnePlus One. Prečo hovoríme v množnom čísle? OnePlus totižto vydá rovno dva systémy – CyanogenMod 12 a vlastný Oxygen OS. V oboch  prípadoch pôjde o čistý Android 5.0 Lollipop, bez zbytočných aplikácií a nadstavby, ktorá by zaťažovala systém. Majitelia OnePlus One sa teda budú môcť tešiť na skvelý užívateľský zážitok. Kedy sa dočkáte nového Android 5.0? Dátumy sú nasledovné:

CM 12S: Oficiálna OTA (Over The Air) aktualizácia pre OnePlus One bude uvoľnená najneskôr 30. marca 2015.

OxygenOS:
Oficiálne vydanie vlastnej ROM založenej na Android Lollipop bude k dispozícii najneskôr do 27. marca 2015.

oxygen_os_screen

Screenshot z Oxygen OS

OnePlus tiež vysvetlilo, prečo s aktualizáciami meškajú. Pri vytváraní aktualizácie nastali problémy s kamerovým modulom, ktorý nebol kompatibilný s najnovším Androidom. Museli tiež vyriešiť problém s ovládačmi Wi-Fi a ďalšími.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Spoločnosť chce tiež ukázať, že im na ich komunite záleží. V prípade, že by nestihli hociktorý z dátumov uvedených vyššie, vyhlásia súťaž o 5 OnePlus One smartfónov v 64 GB verzii. Tak čo, tešíte sa na súťaž? :)

Zdroj: Oneplus.net

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na [email protected]