Xiaomi už tento rok aktualizovalo viacero svojich modelov na systém Android 10. Ďalším v poradí, ktorý začína dostávať aktualizáciu systému Android 10 s grafickou nadstavbou MIUI 11, je Redmi Note 7 Pro, informuje Gizmochina.

Počet smartfónov s najnovším Androidom sa neustále zvyšuje, pravdou však je, že Xiaomi príliš netlačí na aktualizáciu ani vo svojich smartfónoch s čistým Androidom. Ako píše Android Police, nie je to dávno, čo spustili aktualizáciu na modeloch Mi A3, ktorá bola po krátkom čase stiahnutá z dôvodu viacerých chýb.

Zatiaľ čo Redmi Note 8 Pro, nástupca Redmi Note 7 Pro, už bol aktualizovaný na Android 10 s nadstavbou MIUI 11, Redmi Note 7 Pro používal starší Android 9.0 Pie. To sa však zmenilo a Xiaomi konečne aktualizuje aj tento model. Zatiaľ sa jedná o beta verziu, ktorú je možné stiahnuť už teraz, informuje Notebook Check.

ROM je k dispozícii na stiahnutie zo Xiaomi serverov. Jej číselné označenie je 20.3.4 a veľkosť až 2,1 GB. Ak si však plánuješ stiahnuť novú verziu, je potrebné rátať s niekoľkými chybami, nakoľko sa jedná o beta verziu.

Novinky v MIUI 11

Nadstavba MIUI 11 od Xiaomi bola oficiálne predstavená koncom minulého roka. Najväčšia zmena sa dotkla tmavého režimu. Ďalšou novinkou boli vylepšené animácie a gestá. O všetkých ďalších novinkách si môžeš prečítať v našom článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom