Vyše 3-hodinová marvelovka, ktorá ukončila dlhoročnú púť našich hrdinov, mnohých z nás rozplakala. Aj preto sa v nej objavilo viacero momentov, ktoré ocenia hlavne mladí diváci. Ten najväčší a dosť možno najvtipnejší však mal samotný Boh blesku. Samozrejme, okrem toho, akú hru hral Thor v Avengers: Endgame, vám v tomto článku neprezradíme nič z príbehu.

Akú hru hral Thor v Avengers: Endgame?

Nová marvelovka nám podľa očakávaní ukázala zúfalých superhrdinov, ktorí boli zničení po boji s Thanosom. Po Infinity War sa s porážkou každý vyrovnával svojím vlastným spôsobom, pričom samotný Thor mal k nášmu srdcu najbližšie.

Právoplatný kráľ Asgardu sa obrátil na pomoc od typických “liečiteľov” depresie – nezdravé jedlo, alkohol a hry. A aj keď Thor vo filme pôsobil tragicky, nedalo nám to a museli sme sa poriadne zasmiať, keď sa na filmovom plátne ukázal Fortnite. Áno, Thor je naozaj vášnivým hráčom tejto populárnej, no rovnako nenávidenej hry. To však nestačilo.

Pokiaľ ste už film videli, viete, kto sa s Thorom v scéne nachádzal. Jedna z týchto postáv však pomohla vytvoriť jednu z najvtipnejších scén v Marveli. Keď sa mu totižto vo Fortnite nedarilo a opakovane ho zabíjal “Noobmaster69,” Thor vzal do rúk slúchadlá s mikrofónom a vyhrážal sa mu tým, že mu odtrhne prsty a napchá mu ich do zadku, pokiaľ v hre nedá pokoj jeho kamarátovi. Hej, tiež by som tomu neveril.

Prečo teda Marvel do najdôležitejšieho filmu MCU umiestnil takúto vtipnú scénu, ktorá vyzerá ako vystrihnutá z párodie alebo skeču SNL? Nuž, nielen že ňou pobavili milióny ľudí, ale taktiež ju využili vo svoj prospech – ku filmu Avengers: Endgame totižto spustili spoluprácu s herným štúdiom Epic Games, aby do Fortnite priniesli aktualizáciu inšpirovanú filmom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom