banner-redmi-pro
Rozmanité portfólio spoločnosti Xiaomi dáva fanúšikom naozaj pestrý výber špecifického smartfónu pre špecifické potreby. Od vlajkových lodí, až po tie najlepšie low-endy na trhu, to sú smarfóny čínskeho Xiaomi.

Niekde medzi sa zaraďujú takzvané mid-range smartfóny, teda stredná trieda, ktorá rok čo rok nesmierne naberá na popularite a mnoho užívateľov ju začína porovnávať so segmentom vlajkových lodí. Blízko k najlepším z najlepších má aj model Redmi Pro. Táto novinka spred pár mesiacov bola historicky prvým smartfónom čínskeho velikána s duálnym fotoaparátom. Na druhej strane, neboli to len dve šošovky fotoaparátu, ktoré toto jedinečné zariadenie charakterizovali a dodávali mu patričnú silu medzi konkurenciou.

xiaomi-redmi-pro-128gb-everbuy-4
zdroj fotografie: Techmiao.com

Kúpiť Xiaomi Redmi Pro 128 GB za 243 €
Kupón EBMIPRO

Pochvalu si zaslúži aj špičková hliníková konštrukcia s efektom brúseného kovu na zadnej strane. Do tohto prémiového tela bol osadený 5,5-palcový OLED displej, ktorý bol taktiež prvýkrát použitý v smartfóne od Xiaomi práve v modeli Redmi Pro. Vo vnútri kvalitnej konštrukcie si svoje stabilné miesto našiel 10-jadrový MediaTek Helio X25 podporovaný 4 GB RAM pamäťou a v tomto prípade aj 128 GB interným úložiskom s možnosťou dodatočného rozšírenia skrz microSD karty v hybridnom SIM slote. Ak ale použiješ microSD kartu, na DualSIM funkcionalitu môžeš rovno zabudnúť.

xiaomi-redmi-pro-128gb-everbuy-2
zdroj fotografie: Techmiao.com

Softvérovú výbavu tvorí Android 6.0 Marshmallow so slávnou MIUI 8 nadstavbou. Na zadnej strane je integrovaný duálny fotoaparát s hlavným 13 MPx snímačom Sony IMX258 a sekundárnym snímačom s 5 MPx rozlíšením od Samsungu, ktorý vytvára pri fotografiách bokeh pozadia a umožňuje dodatočné preostrenie už vytvorených fotografií. Skvelo sa prezentuje aj masívna 4050 mAh batéria, vďaka ktorej je dvojdňová výdrž hračkou.

xiaomi-redmi-pro-128gb-everbuy
zdroj fotografie: Techmiao.com

TIP: Recenzia | Xiaomi Redmi Pro: Duálny fotoaparát nestačí

Už tradičná DualSIM funkcionalita je, bohužiaľ, opäť doprevádzaná bez podpory 800 MHz LTE frekvencie, a tak si najrýchlejšie mobilné pripojenie nebudeš môcť vychutnať na dedinách a počas cestovania. A aká je cena? Ak použiješ náš exkluzívny kupón EBMIPRO, z vrecka ti bude stačiť vytiahnuť len 243 €. S touto cenou ide o doteraz najlacnejší smartfón s masívnou 128 GB vnútornou pamäťou! Pri prekročení balíka na hranice Slovenska sa tvoja zásielka môže zastaviť na colnici, čo by pre teba znamenalo navýšenie ceny o 49 €.

xiaomi-redmi-pro-128gb-everbuy-1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP