Jarné počasie sa pomaly, ale isto blíži a čínsky predajca elektroniky Gearbest sa rozhodol, že nám toto príjemné obdobie spríjemní ešte viac. Do svojej výpredajovej ponuky totižto zaradil niekoľko notebookov a tabletov, z ktorých si dokáže vybrať každý používateľ.

Teclast F6 Pro

Cena: 415 €

Vynikajúci pracovný notebook, ktorý nesklame ani náročnejšieho používateľa. Rýchly procesor 7. generácie od Intelu a 8 GB operačná pamäť RAM sú v kombinácii s otočným 360 stupňovým dotykovým displejom a 128 GB interným úložiskom perfektným spoločníkom napríklad na pracovné cesty.

Kúpiť Teclast F6 Pro Notebook za 415 €

AIWO i8

Cena: 249 €

Aiwo i8 je trocha lacnejšia alternatíva vyššie spomenutého Teclastu, ktorá však výkonom takmer nezaostáva. Aiwo síce neponúka otočný dotykový displej, no máš tu procesor Intel Apollo Lake, 6GB operačnú pamäť a až 256GB interné úložisko.

Kúpiť AIWO i8 Notebook za 249 €

Teclast T20

Cena: 210 €

V podstate sa jedná o T10 vylepšenú o možnosť vloženia SIM karty. Takže tu tiež nájdeš 10 palcový displej, 4GB RAM či snímač odtlačkov prstov. Je to jednoducho verzia určená na cesty.

Kúpiť Teclast T20 za 210 €

Chuwi HI9 Plus

Cena: 218 €

Ak však na cestách rád pozeráš filmy a chceš si ich vychutnať v čo najjemnejšom rozlíšení, určite odporúčame Chuwi HI9 Plus s 2.5K displejom. Veľkosť displeja sa šplhá na takmer 11 palcov a zariadenie poháňa 10 jadrový procesor ktorému asistuje 4GB operačná pamäť.

Kúpiť Chuwi HI9 PLUS za 218 € 

Xiaomi Mi Pad 4 Tablet

Cena: 195 €

Overená klasika v podobe 8″ Xiaomi tabletu ti ponúkne solídny výkon vďaka procesoru Snapdragon 660 a 4GB operačnej pamäte. Tento produkt je navyše dostupný z nášho Fontech Shopu, čo ti prináša ďalšie výhody pri nákupe.

Kúpiť Xiaomi Mi Pad 4 za 195 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom