Adam Sandler pokračuje v spolupráci s Netflixom a predstavuje ďalšiu z radu svojich bláznivých komédií. Tentokrát si zahrá mestského čudáka, ktorý sa ocitne v centre vyšetrovania vraždy.

Zdá sa, že fanúšikovia komédií sa Adama Sandlera jednoducho nevedia nabažiť. Americký herec v januári tohto roka už po druhýkrát predĺžil exkluzívne partnerstvo so streamovacou službou Netflix, ktorej sa, mimochodom, jeho predošlé angažovanie a 250 miliónová investícia mnohonásobne vyplatila.

Ako informuje Screenrant, predplatitelia Netflixu sledovaním Sandlerových filmov dohromady strávili 2 miliardy hodín, čo predstavuje približne 228 000 rokov. Americký herec sa na Netflixe objavil napríklad v snímkach The Ridiculous 6, The Do-Over, The Week Of, či Murder Mystery, posledná menovaná komédia, v ktorej si zahral s Jennifer Aniston, s viac ako 85 miliónmi pozretí dodnes patrí k historicky najúspešnejším filmom streamovacej služby.

Sandler na začiatku roka v trileri Uncut Gems na prekvapenie mnohých dokázal, že si vie hravo poradiť aj s náročnejšími úlohami a drsnejšími charaktermi, opakovane sa dokonca začali objavovať aj hlasy volajúce po oscarovej nominácii.

Späť vo svojom žánri

Vážne role má však Adam Sandler nateraz za sebou, jeho najnovší film je totiž opäť bláznivá komédia, tentokrát však s nádychom hororovej atmosféry. Film nesie názov Hubbie Halloween a predstaví nám postavu dobromyseľného, no nepochopeného miestneho idiota Hubieho DuBoisa.

Hubie je napriek pokročilému veku v miestnej komunite obľúbeným terčom vtipov a neustálych posmeškov, situácia sa však razom zmení po tom, čo sa podivín ocitne v centre vyšetrovania vraždy počas Halloweenskej noci.

Upútavka sľubuje presne taký film, aký by si od Sandlerovej komédie mohol čakať, pripraviť sa teda môžeš na množstvo trápnych momentov, v ktorých sa hlavný hrdina ocitne. Hubie v tom však nebude sám, oporou mu na obrazovke bude seriálová hviezda Julie Bowen, známa napríklad zo sitkomu Modern Family. S ňou si mimochodom Sandler zahral už v roku 1996 v komédii Happy Gilmore (Rivali).

Spoluprácu si Sandler zopakoval aj s režisérom Stevenom Brillom, ktorý najnovší film odkormidloval. Dvojica spolu natočila snímky Little Nicky, Mr Deeds, aj pozitívne prijatý standup 100% Fresh.

Okrem zmieneného hereckého dua v chystanej komédii budú účinkovať napríklad Ray Liotta, Rob Schneider, Steve Buscemi, či Shaquille O’Neal. Premiéra filmu je na Netflixe naplánovaná na 7. októbra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom