Mobilný operátor 4ka hlási nové správy pre klientov. V týchto týždňoch zvýšil svoje pokrytie na 80 % populácie, pre ktorých je odteraz k dispozícii 4G pripojenie.

Medzi plne pokryté nové mestá a obce už patria: Nová Ľubovňa, Lovinobaňa, Spišské Podhradie, Hriňová, Dolné Vestenice, Nižná Hutka, Malé Trakany, Pohorelá, Gabčíkovo, Bohúňovo, Gemerská Hôrka, Raková, Nálepkovo, Gemerské Teplice, Liptovská Teplička, Kokava nad Rimavicou, Brusno a Vojka.

Operátor v ostatných týždňoch výrazne posilnil aj signál ďalšími vysielačmi v Bratislave, Košiciach, Komárne, Leviciach, Starej Ľubovni, Myjave a Stupave. V dvoch mestách, Bytči a Vranove nad Topľou, operátor zahustil svoju sieť tak, že mestá sú dnes kompletne pokryté jeho signálom.

„Náš signál je dostupný aj v ďalších viac ako dvoch desiatkach obcí a miest. Za mnohé spomeniem Štrbu, Rohožník, Starú Bystricu, Šaštín – Stráže, Stakčín či Štiavni a do konca týždňa pribudne aj obec Kluknava,“ dodáva technický riaditeľ 4ky Patrik Kollaroci.

Služby operátora 4ka sú dostupné na celom území Slovenska. Miesta, ktoré nemá najmladší operátor pokryté vlastnou LTE sieťou, pokrýva tzv. národným roamingom a 2G / 3G sieťou svojho obchodného partnera Orange, ktorá dosahuje 95 % pokrytie obyvateľstva.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP