Svet gadgetov je plný tých najrôznejších kúskov, ktoré využívame každý deň. Mnohokrát nenápadné zariadenia nám však dokážu uľahčiť život výraznejším spôsobom, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Teraz sme pre teba vybrali 10 fantastických gadgetov už za pár „šupiek“ a s možnosťami, ktoré ocení každý milovník technologických vychytávok.

Xiaomi zátka na víno

Cena: 10 €

Kúpiť Xiaomi zátku na víno za 10 €

Kvalitná hliníková zátka dokáže efektívne vyriešiť problém s uskladnením otvorenej fľaše. Pokiaľ nechceš, aby sa nedopitá fľaša vína rozliala, táto zátka od Xiaomi ti dokáže pomôcť a s podtlakom 0,038 MPa spoľahlivo hrdlo uzatvorí. Pri ďalšom otvorení bude víno rovnako svieže ako po odstránení pôvodnej korkovej zátky.

Digitálny teplomer vody

Cena: 8 €

Kúpiť Digitálny teplomer vody za 8 €

Horúca voda môže ublížiť našej pokožke, no najmä malým deťom. Pre ochranu pred obarením horúcou vodou dokonale poslúži aj digitálny teplomer, ktorý vždy ukáže aktuálnu teplotu tečúcej vody vďaka precíznemu snímaču. Jeho montáž nie je vôbec náročná a zvládne ju naozaj každý.

Xiaomi repelent proti komárom

Cena: 13 €

Kúpiť Xiaomi repelent proti komárom za 13 €

Aj keď sa leto blíži ku koncu, otravnému bzukotu komárov ešte neodzvonilo. Tento malý hmyz ti pomôže odplašiť šikovný digitálny repelent napájaný AA batériami, ktoré vydržia až 45 dní. Špeciálna tableta svojím zápachom bude odstrašovať komáre až počas 90 dní na rozlohe až 28 m2.

Xiaomi Mi WiFi 4C Router

Cena: 15 €

Kúpiť Xiaomi Mi 4C Router za 15 €

Signál bezdrôtového Wi-Fi pripojenia je možné rázom zlepšiť vďaka skvelému routeru od Xiaomi, ktorý ho šíri pomocou 4 silných antén. Maximálna rýchlosť internetu je 300 MB/s, pričom výrobca dbal aj na adekvátnu bezpečnosť pripojenia. Kontrolovať domácu „wifinu“ je potom možné aj prostredníctvom aplikácie od Xiaomi.

Samsung microSD karta 64 GB

Cena: 14 €

Kúpiť microSD kartu Samsung 64 GB za 14 €

Ukladanie súborov býva v dnešných dňoch veľkým problémom. Nedostatok miesta v smartfóne alebo inom zariadení, je možné vyriešiť aj rýchlou microSD kartou Samsung triedy 10 s kapacitou 64 GB a UHS-3 technológiou. Maximálna rýchlosť zápisu dát môže byť 100 MB/s, pričom čítanie prebieha pri rýchlosti až 60 MB/s.

Digitálny merač vzdialenosti

Cena: 15 €

Kúpiť Digitálny merač vzdialenosti za 15 €

Hlavnými prednosťami tohto doplnku je presné meranie vzdialenosti za kratší čas, a to vďaka precíznej laserovej technológii, ktorá zvládne odmerať vzdialený objekt až do 40 metrov s maximálnou odchýlkou len +- 1,5 mm. Vo svojich možnostiach tento merač skrýva aj mnoho režimov, ktorými vyhovie aj potrebám profesionálov. Využiť ho je možné naozaj všade, pričom presnú vzdialenosť odmeria už za 0,25 sekundy.

Kompaktný GPS lokátor

Cena: 15 €

Kúpiť Kompaktný GPS lokátor za 15 €

Bezpečnosť nikdy netreba podceňovať. Nájsť stratené veci pomôže aj šikovný miniatúrny GPS lokátor so zabudovanou 400 mAh batériou s výdržou až 5 dní a dokáže v sebe uchovať prejdenú dráhu za posledných 90 dní. Pri lokalizovaní tohto gadgetu skvelo poslúži jednoduchá aplikácia v smartfóne, ktorá ukáže reálnu polohu lokátora už za 1 sekundu.

Hi-Fi Slúchadlá

Cena: 14 €

Kúpiť Hi-Fi slúchadlá za 14 €

Počúvanie obľúbenej hudby môže byť ešte príjemnejšie s týmito kvalitnými Hi-Fi slúchadlami, ktoré ponúkajú citlivosť až 120 dB. Reprodukovanému audiu pritom nechýbajú výšky, ale aj hlboké basy, a to vďaka širokej podpore frekvencií od 20 Hz až do 20 kHz. Elegantná konštrukcia v sebe skrýva výkonné drivery s impedanciou 18 Ω.

Lenovo HX06 inteligentný náramok

Cena: 15 €

Kúpiť Lenovo HX06 inteligentný náramok za 15 €

Športoví nadšenci radi zaznamenávajú svoje aktivity, čo im umožní aj tento lacný inteligentný Lenovo náramok so skvelými funkciami. Okrem klasického monitorovania spánku, počítadla krokov, prejdenej vzdialenosti mu však nechýbajú ani upozornenia na prichádzajúce hovory či správy. S certifikáciou IP67 zvládne aj náročné podmienky, pričom všetky informácie zobrazuje na 0,87″ OLED displeji, ktorý napája 60 mAh batéria.

Vreckový Bluetooth reproduktor

Cena: 9 €

Kúpiť Vreckový Bluetooth reproduktor za 9 €

Kompaktná konštrukcia tohto malého bezdrôtového reproduktora z neho robí ideálneho spoločníka na cestách. Zvuk dokáže reprodukovať s maximálnym výkonom 3 W a na jedno nabitie 300 mAh batéria vydrží hrať až 3 hodiny. Vďaka Bluetooth pripojeniu si tak môže každý vychutnať svoju obľúbenú hudbu s týmto maličkým reproduktorom aj bez otravných káblov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom