ZUK Z2 príde v marci, prinesie inovatívnu technológiu otočného fotoaparátu

banner-zuk-z1Spoločnosť ZUK, patriaca pod krídla Lenova, minulý rok predstavila svoj prvý smartfón ZUK Z1. Za cenu pod hranicou 300 € sa týmto modelom snažila zaujať na trhu cenovo dostupných zariadení s kvalitnými špecifikáciami. Vzhľadom na to, že od debutu Z1-ky už uplynulo 6 mesiacov, začínajú sa vynárať informácie o druhej generácii. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvé dohady o ZUK Z2 priniesli informácie o špeciálnom module fotoaparátu, ktorý bude možné otáčať okolo vlastnej osi a spomínaný bol aj procesor Snapdragon 820. Tentoraz nám CEO spoločnosti prezradil, že novinka bude predstavená v priebehu marca. Vyzerá to teda, že nasledujúce týždne prinesú veľa radosti pre fanúšikov mobilných technológií po celom svete. Včera sme mali možnosť vidieť predstavenia špičkových modelov LG G5, Samsung Galaxy S7 či Huawei MateBook. To však nieje všetko, keďže na prebiehajúcom MWC 2016 môžeme očakávať predstavenie ešte niekoľkých zaujímavých zariadení. Príchod Xiaomi Mi5 je už takisto veľmi blízko, no a v marci by sme mali byť svedkami uvedenia na trh, aj vôbec prvého smartfónu so 6 GB RAM, Vivo XPlay 5.

zuk z2 3

Samozrejme ZUK nebude chcieť zaostať a už teraz láka fanúšikov prísľubom, že ZUK Z2 príde s naozaj inovatívnou technológiou. Či však správa odkazuje práve na rotujúci fotoaparát zatiaľ nieje jasné, keďže sme stále veľa správ o pripravovanej vlajkovej lodi nepočuli. Nejasná je aj cena novinky a ostáva len dúfať, že ZUK Z2 príde s podobne dostupnou cenou ako predchodca. Postupom času by sme sa mali dozvedieť viac informácií, no už teraz sme veľmi zvedaví, čo si táto, relatívne mladá spoločnosť pre nás prichystala.

zuk z2 2

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]