Tohtoročná vlajková loď čínskeho výrobcu ZTE ponúkne naozaj špičkovú výbavu a čerešničkou na torte bude displej bez rámikov. Každý rok sa výrobcovia snažia zlepšiť používanie aj týmto spôsobom a môžeme vidieť, že nová Nubia sa nenechá zahanbiť. Nevýhodou môže byť väčšia náchylnosť na poškodenie.

[/blockquote]

Trend zmenšovania rámikov okolo displeja už nejaký ten piatok prevláda a asi najlepším príkladom pre ostatných výrobcov je spoločnosť Meizu s modelom MX4, ktorý má najmenšie rámiky okolo displeja na trhu. Nubia Z9 by mala byť priamym konkurentom pre novo vychádzajúci model od OPPO, ktorý tiež zaujme dizajnom na špičkovej úrovni a bezrámikovým displejom.

ZTE Nubia Z9 Max najlacnejšie v tomto obchode

Najnovšie obrázky nám naznačujú absolútne bezrámikový displej s menším zahnutím podobným najnovšej vlajkovej lodi Samsung Galaxy S6 Edge. Na prednej strane sa nachádza tlačidlo domov, ktoré bude pravdepodobne obsahovať snímač odtlačkov prstov. Pre náročných používateľov si ZTE pripravilo aj duálny LED blesk, kovové telo a sklenenú zadnú časť, ktorá dodáva štipku luxusu.

U nás v redakcii si novinka získala rešpekt a nevieme sa dočkať oficiálneho predstavenia.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP