ZTE Axon 7 príde s duálnymi reproduktormi a pokročilým Hi-Fi audio čipom od AKM

banner-redmi3pro

ZTE nakoniec predstaví svoju nasledujúcu vlajkovú loď pod označením ZTE Axon 7 a to už 26. mája. Už skôr nám boli odhalené niektoré detaily zariadenia a to v podobe špičkového 2K displeja od spoločnosti Sharp alebo nového dizajnu smartfónu bez použitia nudných skrutiek. ZTE si na propagácii Axon 7 dáva záležať a tentoraz nám prezradila, že ich model príde s duálnymi reproduktormi a Hi-Fi audiom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už skôr spoločnosť vo svojich pozvánkach naznačila, že audio bude silnou stránkou zariadenia. Pozvánky prišli spoločne s krátkym hudobným klipom na tému „Divadelný zvuk a ešte viac“. Takže nie je pochýb o tom, že ZTE investovalo mnoho úsilia do zlepšenia audio výstupu modelu ZTE Axon 7. CEO spoločnosti, Adam Zheng, prezradil ešte niekoľko ďalších detailov o tomto zariadení. Spoločnosť si na pomoc pri vývoji audia telefónu prizvala celý tím profesorov pohybujúcich sa v danom odbore, ktorí poskytli spoločnosti cenné rady. Dôkazom je aj zverejnená fotografia dvoch profesorov, ktorí podrobili schopnosti Axon 7 svojmu testu. Podľa jedného z predstaviteľov firmy boli ich ohlasy pozitívne.

ZTE Nubia Z9 Mini môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Nové informácie tvrdia, že ZTE dokonca otvorilo nové centrum pre návrh a vývoj zvukového výstupu svojich zariadení. Práve kombináciu poznatkov z vlastného výskumu v tejto oblasti a najmodernejšieho audio čipu spoločnosti AKM, môžeme očakávať v modeli ZTE Axon 7. Spomína sa aj prítomnosť 32-bitového AK4961 DSP kodeku od AKM. Sme teda veľmi zvedavý na reálny výkon zariadenia, veľa sa dozvieme už zo samotného predstavenia konajúceho sa 26. mája.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]