CEO ZTE nám ponúkol letmý pohľad na dizajn ZTE Axon 2

banner-redmi3pro
ZTE Axon 2 sa pred časom objavil na fotografiách certifikačnej agentúry TENAA, no jeho oficiálneho predstavenia sme sa zatiaľ nedočkali. To by sa však malo v blízkej budúcnosti zmeniť a nový obrázok odkrývajúci malú časť z dizajnu Axon 2, zverejnil samotný CEO spoločnosti ZTE, Zeng Xuezhong.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zverejnený obrázok na stránke Weibo zobrazuje chystanú vlajkovú loď ZTE v prítomnosti konkurentov a to v podobe iPhone 6s a Huawei P9. Prítomnosť práve tejto dvojice zariadení nie je náhodná a zvýrazňuje nový dizajn zariadenia ZTE. Spoločnosť sa podľa slov riaditeľa zamerala na minimalistický dizajn bez použitia nudných skrutiek v spodnej časti zariadenia. Nový model Axon tak bude na spodnej strane obsahovať len USB port (pravdepodobne Type-C) a mikrofón. Tu sa však vynára otázka, kde budú teda umiestnené reproduktory zariadenia. Zo skúseností vieme, že umiestnenie na zadnej strane nie je veľmi šťastným riešením. Zábery z TENAA certifikácie však ukazujú, že reproduktory ZTE Axon 2 zrejme nájdu svoje miesto na prednej strane, čo by predstavovalo skvelé riešenie.

ZTE Nubia Z9 Mini môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zte-axon-2-tenaa-nahlad
Neprítomnosť skrutiek tiež vytvára priestor na pochybnosti o pevnosti konštrukcie zariadenia. Použitie skrutiek odvádza dobrú prácu práve pri odolnosti smartfónov, bude tak zaujímavé sledovať, ako sa s tým ZTE popasuje. TENAA údaje odhalili takmer kompletné špecifikácie ZTE Axon 2, ktorého príchod sa tak očakáva vo výbave napríklad s procesorom Snapdragon 820, 4 GB RAM či 64 GB úložiskom rozšíriteľným o ďalších 128 GB. Vzadu bude k dispozícii 20 MPx fotoaparát a vpredu mu bude sekundovať 8 MPx snímač. Energiu dodá 3140 mAh batéria. Zatiaľ čo tieto špecifikácie ešte nie sú potvrdené samotným výrobcom, vieme, že novinka príde so špičkovým 2K displejom od spoločnosti Sharp, ktorý tak bude predstavovať ideálnu príležitosť pre využitie aj v priestore virtuálnej reality.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]