My sme to hovorili. September bude pre Marvel fanúšikov to pravé a očividne sa to už začína. Ohlasovali sme veľké novinky ohľadom očakávanej Marvelovky Captain Marvel, no a síce ešte nejde o žiaden trailer, konečne tu máme prvý pohľad na našu novú hrdinku. Oscarová Brie Larson si teda konečne na seba obliekla ikonický kostým z komiksov a musíme povedať, že Carol Danversová naozaj po prvýkrát ožíva na filmových plátnach.

Predstaví sa teda už v marci vo svojom vlastnom filme, ktorý sa bude odohrávať v 90. rokoch. V ňom sa dozvieme celý jej počiatok a spojenie s Nickom Furym. Potom o pár mesiacov neskôr si ju vychutnáme v štvrtom Avengers filme, kde by mala patriť medzi najväčšie posily v boji proti Thanosovi. Marvel spolu s portálom Entertainment zverejnil aj prvé oficiálne fotky z filmu.

Prvé fotky z filmu Captain Marvel

Vzhľadom na to, že Avengers 4 bude ukončením jednej veľkej Marvel etapy s 22 filmami, práve Marvelová by sa mala stať novou vedúcou Avengers. Herečka Brie Larson sa však stáva len ďalšou z mnohých oscarových tvárí, čo si na seba obliekli superhrdinské kostýmy. Bude teda naozaj zaujímavé sledovať, ako sa s touto rolou popasuje.

V prvom rade si bude musieť získať fanúšikov, ktorí o tejto postave nič nevedia, avšak vzhľadom na to, ako dobre doteraz robil Marvel počiatočné príbehy, veríme, že sa dočkáme len ďalšieho skvelého filmu. Názor na kostým už teda prenecháme vám. Zverejnené fotky však znamenajú len jednu vec, že sa blíži aj oficiálny trailer. No a keďže má byť tento mesiac taký veľký, veríme, že sa ho dočkáme už o pár týždňov. Fotografie si môžeš pozrieť v galérii nižšie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom