Netflix po petícii od newsblogu VeľkýObsah.Info a databázy Filmtoro.sk spúšťa českú lokalizáciu aj pre Slovákov. Vzhľadom na to prinášame zoznam titulov, ktoré si môžeš na populárnej streamingovej službe pozrieť s českým dabingom.

Slovenskí nadšenci stremingovej služby Netflix sa môžu radovať. Populárna služba totižto pomerne rýchlo zareagovala na petíciu, ktorá sa len nedávno šírila internetom a sociálnymi sieťami. Jej autormi boli blog VeľkýObsah.Info a databáza filmov Filmtoro.sk, pričom sa petíciou snažili dosiahnuť uvoľnenie českej lokalizácie na slovenskej verzii Netfilxu.

Česká lokalizácia konečne aj na Slovensku

Pár dní si tak môžeme vychutnať Netflix aj s filmami, ktoré ponúkajú český dabing. Služba sa na Slovensku môže stať oveľa prívetivejšou hlavne pre skupinu predplatiteľov, ktorí neovládajú angličtinu až tak dobre. Týmto krokom tak služba konečne vyrovnala svoju konkurenciu, ktorou je napríklad HBO GO.

Za mesačný poplatok 7,99 € za balík BASIC tak môže slovenský predplatiteľ sledovať svoj obľúbený obsah na 1 obrazovke súčasne. Zoznam titulov je v tejto cenovej kategórii neobmedzený a predplatné je možné zrušiť kedykoľvek, pričom prvý mesiac sledovania je zadarmo. V balíku STANDARD za 9,99 € mesačne pribudne sledovanie v HD kvalite a počet sledovaných obrazoviek súčasne stupne na 2. Za 11,99 € v balíku PREMIUM pribudne UHD kvalita a počet obrazoviek stúpne 4.

Aktuálne 30-tka titulov dostupných s českým dabingom

Na margo spomínaného uvoľnenia českej lokalizácie aj na Slovensku sme sa rozhodli, že ti poskytneme prehľad dostupných titulov na Netflixe, ktoré si budeš môcť pozrieť v českom dabingu. Tento zoznam s podrobnými informáciami a hodnoteniami zverejnil na svojich stránkach portál Filmtoro.cz a v budúcnosti sa bude samozrejme rozširovať. O téme na Slovensku napríklad stihol napísať už aj portál Živé.sk.

Zoznam titulov na Netflixe s českým dabingom:

 1. Trinkets
 2. Murder Mystery
 3. Emoji ve filmu
 4. LEGO Jurassic World: Secret Exhibit
 5. Killer Ratings
 6. Mimi šéf
 7. Dead to Me
 8. Knock Down The House
 9. Šmoulové: Zapomenutá vesnice
 10. Pokémon the Movie: I Choose You!
 11. Death Note
 12. Ultraviolet
 13. Milada
 14. Pokémon Sun and Moon
 15. Barbie – magický delfín
 16. Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical Marvel
 17. Trolls Holiday Special
 18. LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: King of Shadow
 19. LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: Way of the Ninja
 20. Hannibal
 21. Pokémon the Movie: Diancie and the Cocoon of Destruction
 22. Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of Ages
 23. Ninjago
 24. LEGO Jurassic World: The Indominus Escape
 25. Pokémon: XY
 26. LEGO Friends
 27. LEGO City
 28. Nexo Knights
 29. Pokémon: Happy Birthday to You!
 30. Lída Baarová

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom