Zoznam Lenovo zariadení, ktoré dostanú Android 6.0 Marshmallow

banner-redmi-note-3Väčšina top výrobcov Androidov už odhalila zoznam zariadení, ktoré dostanú aktualizáciu na najnovší Android 6.0 Marshmallow. Jediná, ktorá držala bobríka mlčanlivosti, bola značka Lenovo. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Istý užívateľ činskej sociálnej siete Weibo ukázal svetu fotografiu z mítingu firmy Lenovo. Kým väščina informácií z nej bola irrelevantná alebo už známa, našla sa jedna, ktorá upútala pozornosť – plán Lenova pre Android Marshmallow. A na rozdiel od predchádzajúcich generácií, Číňania sa do toho opreli.

lenovo marshmallow

Začneme tými zariadeniami, ktoré dostanú Android 6.0 najskôr, teda už v marci 2016. Prvé na rad prídu čínske verzie Lenovo K3 Note, Vibe X3 a Vibe P1, teda najpopulárnejšie smartfóny spoločnosti. Pre apríl sú naplánované medzinárodne verzie modelov K3 Note a Vibe X3, spolu s low-endom A7000. Nasledovať bude Vibe S1 v máji a A7000+ v júli. Lenovo malo v minulosti problém s aktualizáciami, akosi sa im do novších Androidov nechcelo, no teraz je skvelé vidieť snahu zo strany tejto čínskej spoločnosti.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
100%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]