Spoločnosť Lenovo patrí medzi popredných výrobcov, ktorý sa snažia vyrobiť smartfón s dobrými špecifikáciami za prijateľnú cenu. Do tejto kategórie patrí aj model K3 Note, ktorý určite zaujme na prvý pohľad.

[/blockquote]

Lenovo K3 Note si môžete zakúpiť v e-shope Gearbest.com za cenu 145 €!

Za svoju výbavu sa určite nemusí hanbiť. Výkon obstaráva procesor MediaTek MT6752 so 64-bitovou architektúrou, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM s kapacitou 2 GB. O výkon núdza nebude, čo prezentuje aj výsledok v Antutu becnhmarku, kde zariadenie dosiahlo 45 000 bodov. Grafický výkon zabezpečí Mali760 MP2.

Lenovo K3 Note

Na prednej strane nájdeme veľký 5,5-palcový displej s Full HD rozlíšením. Celkové rozmery sú 152.6 x 76 x 8 mm. Milovníkov kvalitných fotografií určite zaujme 13 MPx zadný fotoaparát so svetelnosťou f/2.0 a duálnym LED bleskom. Predný fotoaparát má rozlíšenie 5 MPx.

Lenovo K3 Note

O dlhú výdrž sa postará 3000 mAh batéria. Softvérovú časť obstaráva Android vo verzii 5.0, ktorý dokáže túto výbavu plne využiť.

Lenovo K3 Note

Pomyselnou čerešničkou na torte je podpora sietí štvrtej generácie na oboch SIM kartách. K dispozícii sú dve farebné prevedenia, žltá a biela. Toto výnimočné zariadenie, ktoré sa snaží atakovať najvyššie priečky v predajnosti vďaka svojej výbave a neskutočnej cene kúpite v obchode Gearbest.com za vynikajúcu akciovú cenu 145 €. Pre dosiahnutie tejto ceny budete musieť v objednávke zadať darčekový kupón LK3NOTE, ktorý aktivuje zľavu.

Zdroj: Gearbest.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú