Lenovo A7000 prináša vynikajúci 5.5-palcový HD displej s ultraširokými zobrazovacími uhlami a vynikajúcou audio technológiou od Dolby. V skutočnosti je to celosvetovo prvý smartfón, ktorý predstavuje technológiu Dolby Atmos. Užívatelia budú okamžite počuť rozdiel, ktorý Dolby Atmos prináša, keď si nasadia slúchadlá: zvuky ľudí, miest, vecí a hudby sú oveľa živšie a prichádzajú zo všetkých strán, vrátane ozvučenia zhora, a to s očarujúcou jasnosťou, prenikavosťou a hĺbkou. Hlasy a  zvuky majú širší rozsah, od najvyšších až po najnižšie, a zachytia aj tie najmenšie nuansy. Vďaka tejto technológii je aj hlasitosť prehrávania rovnomernejšia pri všetkých typoch prehrávaného obsahu.

 

LENOVO P70 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Okrem pôsobivých audio a vizuálnych technológií je tento multimediálny smartfón vybavený tiež niekoľkými funkciami a vlastnosťami, po ktorých dnešní mobilní užívatelia túžia. S platformou Android 5.0, bežiacou na procesore MediaTek True8Core™ s pripojením 4G LTE tento smartfón zvláda hlasové i dátové služby naozaj rýchlo a má dokonca slot pre dve SIM karty, takže okrem dvojitého fotoaparátu môžete využívať dve telefónne čísla alebo samostatný dátový paušál. A je naozaj ľahko prenosný – A7000 má hrúbku len 7.9mm a váži len 140 gramov, vďaka čomu sa ľahko zmestí do tašky či do vrecka. Tento smartfón prichádza v dvoch farebných verziách: ónyxová čierna a perleťová biela.

Oba smartfóny – VIBE Shot aj A7000 – obsahujú originálne Lenovo softvérové aplikácie DOit, vrátane: SHAREit pre ľahké zdieľanie súborov, fotiek a komunikáciu medzi jednotlivými zariadeniami; ďalej CLONEit na presun údajov do nového telefónu; SYNCit na zálohovanie kontaktov, SMS správ a zoznamov hovorov; a tiež SNAPit Camera, dostupnú len na VIBE Shot, ktorá umožňuje využívanie viacerých fotografických režimov a funkcií profesionálneho fotenia.

Zdroj: TS Lenovo
Foto: Cnet.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú