Nokia 3310 je jednoducho nespochybniteľným kráľom medzi niekdajšími telefónmi. Na tejto legende si ľudia obľúbili najmä robustný dizajn s takmer nerozbitnou konštrukciou, dlhú výdrž batérie, no i také exkluzivity, ako napríklad populárnu hru Snake. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pod záštitou HMD teraz ponúkne legendárny fínsky výrobca oživenie tejto legendy už o niekoľko dní na veľtrhu MWC v Barcelone, kde sa zíde celá novinárska obec z celého sveta a budú tak môcť sledovať tento unikátny počin naživo. Dostali sa k nám však už napríklad aj detaily o cene či možný dizajn telefónu. Avšak dnešné informácie sú ešte o čosi lákavejšie.

Nokia 230 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: Nokia (ilustračná fotka)
Pochádzajú totiž z „kuchyne“ známeho leakstera Evana Blassa (@evleaks), ktorý toho opäť prezradil relatívne veľa. Zameral sa na ponúkané funkcie 3310-ky. Poznávacím znakom má byť použitie tradičného prostredia z rokov minulých, no už s farebným displejom, ktorý tak nahradí monochromatickú jednotku v starom modeli. Na výber budeš mať aj z viacerých farebných variácií, pričom podľa Evana zvolila Nokia dizajn kombinujúci prvky z 3310 a rovnako populárneho modelu 150.

Nenechaj si ujsť
Takáto má byť nová Nokia 3310: Poznáme jej dizajn, detaily o displeji a oveľa viac

A ako inak, nebude chýbať ani odolná konštrukcia s monštruóznou výdržou batérie. Práve tieto dva elementy majú byť hlavným predajným ťahákom, za ktorým sa budú otáčať davy nadšených fanúšikov. Oficiálne predstavenie je teda naplánované na 26. februára, teda už len 2 dni nás delia od tohto skutočne unikátneho momentu znovuzrodenia veľkej legendy. Tešíš sa aj ty?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
18%
Páči sa mi to
71%
Chcem to
0%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
6%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]