banner-p9Masívny úspech Huawei P9 ťahá predaje čínskeho giganta do rekordných čísiel, čo dáva výrobcovi tiež motiváciu, aby nám budúci rok priniesol minimálne rovnako kvalitnú vlajkovú loď.

Aj keď do predstavenia zostáva ešte niekoľko mesiacov, známy benchmark GFXBench predsa len priniesol možné špecifikácie smartfónu. P10-ku budeme pravdepodobne poznať pod kódovým označením LON-L29 (model P9 má označenie LON-L19) a dominantou prednej strany sa má stať 5,5-palcový displej s jemným QuadHD rozlíšením. Výpočtovú silu dodá len nedávno predstavený Kirin 960, ktorý doplní extrémna kombinácia 6 GB RAM pamäti a 256 GB interného úložiska.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-p10-gfxbench

TIP: Huawei P9 ťahá giganta k výborným číslam! Predaje prekročili hranicu 9 miliónov kusov

Vzadu sa podľa úniku objaví 12 MPx hlavný fotoaparát, zatiaľ čo vpredu bude vytvárať kvalitné selfies 8 MPx snímač. Zmienka o opätovnom použití duálneho fotoaparátu s certifikáciou Leica zatiaľ nepadla. Špecifikácie sú, ako inak, hodné vlajkovej lodi aj v roku 2017, no netreba zabúdať na to, že oficiálne predstavenie je ešte stále na mesiace vzdialené, a tak nás pokojne môže prekvapiť množstvo únikov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP