banner-mi5
V súčastnosti je určite jedným z najdiskutovanejších smartfónov Xiaomi Mi5 a spoločnosti sa podarilo vytvoriť doslova celosvetový unikát. Pre záujemcov si dizajnéri pripravili 3 farebné kombinácie- bielu, čiernu a zlatú. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Určite viete, že k dispozícii je aj takzvaná „Pro“ verzia s odolnejšou keramickou zadnou časťou v lákavom čiernom prevedení. Od včerajška je však dostupná „Pro“ edícia aj v bielej farbe, no bez keramiky. Zlaté prevedenie sa dlho držalo v úzadí a Xiaomi sa rozhodlo, že predaj spustí 29. apríla, teda presne o 2 dni. Cena v Číne začne na 1999 yuanoch, čo je približne 272 €. Zahnutá 3D zadná časť nebude vyrobená z keramiky a bude sa jednať o tradičné odolné sklo. V tejto farbe sa teda bude dať kúpiť 32 GB verzia a taktiež aj 64 GB verzia.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-zlata-verzia-predaj
Najhlavnejším rozdielom medzi 32 a 64 GB variantou je podtaktovanie procesora na 1,8 GHz (pôvodne 2,15 GHz). Zníženie pracovných frekvencií sa dotklo aj RAM pamätí a grafického akcelerátora Adreno 510. Neváhajte a prezrite si našu podrobnú recenziu, v ktorej sme zhrnuli podstatné nedostatky a hlavné ťaháky novej vlajkovej lode. E-shop iBuygou.com ponúka model s 32 GB úložiskom v zlatej farbe za 337 €, respektíve 64 GB edícia vyjde na 415 €. V cene je zarátaná aj plnohodnotná 2 ročná záruka.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom