Xiaomi Mi5 Pro so 4 GB RAM a 128 GB pamäťou už aj v bielej farbe. Poteší nižšou cenou

banner-mi5
Xiaomi sa neustále snaží obohacovať svoje portfólio smartfónov o nové kúsky a neskôr aj ich vylepšené verzie. Xiaomi Mi5 Pro síce bolo predstavené už vo februári, no len v čiernej verzii. Keramické sklo teraz dostalo nový, bledší odtieň.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po predstavení Xiaomi Mi5 množstvo fanúšikov zaujala práve jeho Pro verzia, ktorá ponúka najvyššiu konfiguráciu. Tá bola až doposiaľ „dostupná“ len v čiernom prevedení, čo Xiaomi plánuje už 29. apríla zmeniť. V tento deň vstúpi do predaja aj biela verzia s rovnakými špecifikáciami. Potešujúcim faktom je nižšia cena oproti čiernej keramickej verzii, ktorá v Číne stojí 370 €, zatiaľ čo biela verzia bude stáť 355 €. Zníženie ceny spôsobilo použitie obyčajného 3D skla, ktoré má aj 32 GB či 64 GB verzia Mi5. Xiaomi Mi5 Pro v bielej farbe teda neponúkne 3D keramickú zadnú stranu.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-pro-biele2
Samotné hardvérové vlastnosti bielej Mi5 Pro verzie sa oproti čiernej vôbec nezmenili. Základom smartfónu je tak stále perfektný Snapdragon 820 procesor, ktorému sekunduje dostatočná 4 GB RAM pamäť. Pre multimediálny obsah či iné dáta bude k dispozícii rovnaká 128 GB vnútorná pamäť s rýchlym čipom UFS 2.0. Ostatné špecifikácie ako 5,15″ FullHD displej, 16 MPx zadný fotoaparát, 4 MPx predný Ultrapixel fotoaparát, 3000 mAh batéria, rýchle nabíjanie či rýchly snímač odtlačkov prstov zostávajú nezmenené. Cena bieleho Xiaomi Mi5 Pro pre nás zatiaľ známa nie je.

xiaomi-mi5-pro-biele3

Zdroj: Xiaomi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]