Hodinky, ktoré vydržia na jedno nabitie celý rok, nie sú iba hudbou budúcnosti. Vďaka novým úsporným čipsetom s podporou Bluetooth rozhrania sa ponuka rozšírila o nový model od spoločnosti Zeblaze.

Čínska spoločnosť Zeblaze bola založená v roku 2014, kedy sa zameriavala predovšetkým na výrobu športových kamier. Začiatkom roku 2015 došlo k zmene výrobnej stratégie a spoločnosť začala s výrobou nositeľnej elektroniky. V minulosti sme ti priniesli aj recenziu ich prvých smartwatch. Dnes už majú za sebou niekoľko známych i menej známych smartwatch modelov.

Jedným z ich najnovších modelov sú inteligentné hodinky Zeblaze VIBE Sport. Svojím vzhľadom a funkciami sa snažia cieliť na aktívnych ľudí, ktorí trávia veľa času v teréne. Odolná konštrukcia s certifikáciou IP67 vydrží vonkajší tlak 5 atmosfér, čo je ekvivalent 50 metrov pod vodou. Displej 1,1-palcový LCD je chránený tvrdeným sklom a vďaka invertovaným farbám sa vyznačuje dobrou viditeľnosťou na slnku. V noci je možné dočasne aktivovať aj podsvietenie displeja.

Okrem zobrazovania času hodinky každú chvíľu dôkladne monitorujú a zaznamenávajú tvoje pohyby, ktoré sú vyhodnocované na prejdené kroky, spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť. Tieto dáta dokážu uschovať najviac na 21 dní a o zvyšok sa postará mobilná aplikácia, ktorá zároveň synchronizuje dáta so serverom. Po spárovaní so smartfónom budeš dostávať notifikácie na hovory, SMS a upozornenia z tvojich obľúbených aplikácií.

Kúpiť smartwatch Zeblaze VIBE Sport za 19 €
Zľavový kupón PB0027LCX

Najlepšie na tom je, že aj pri najnáročnejšom používaní hodinky nevybiješ skôr ako za 5 mesiacov. Pri priemernom používaní sa výdrž pohybuje v rozsahu 8-12 mesiacov. Následne je vyžadovaná výmena batérie za novú, pričom ide o klasickú batériu do hodiniek s označením CR2032. Ak ťa hodinky bez nutnosti pravidelného nabíjania zaujali, môžeš si ich kúpiť za menej než 20 € s kupónom PB0027LCX.

Zľavový kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom