Po predstavení vlajkových lodí viacerých významných hráčov na čínskom trhu sa dostávajú k slovu menej známe, nie tak výrazné firmy. Jednou z nich je aj ZeaPlus, ktorej oficiálna distribúcia doposiaľ neprekročila naše hranice. O príprave novinky boli oficiálne ohlásenia a informácie, takže príliš veľké prekvapenia sa nekonajú. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Zeaplus M7 nesie základné rysy čínskeho smartfónu – výkon za nízku cenu. A to, že o výkone netreba pochybovať firma ukazuje už na propagačných materiáloch. Nové grafiky ukazujú CPU z dielne MediaTek-u a to konkrétne 8-jadrový, 64-bitový model MT6752. Kapacita operačnej pamäte sa zastavila na hodnote 3 GB, čo je vo vyššej-strednej triede nevídaný krok vpred.

zeaplus-m7-0021

Po presune na predné čelo zariadenia bije do očí bezpochyby veľký displej, ktorý zaberá väčšinu plochy. Uhlopriečka FullHD displeja je 5.5 palca, čo činí 403 pixelov na palec. Tieto hodnoty výrazne dopĺňa masívny 3800 mAh akumulátor, ktorý ponúkne minimálne dvojdňovú výdrž. Za cenu 180 € však dostanete aj skener odtlačkov prstov, ktorý sa bude nachádzať na zadnej strane. Hlavný snímač z dielne SONY má rozlíšenie 13 MPx a predná selfie kamera ponúkne snímky o maximálnom rozlíšení 5 MPix. Kruh uzatvára operačný systém Android vo verzii 5.0 Lollipop a kapacita vnútorného úložiska – 16 GB (rozšíriteľných o ďalších 64 GB cez microSD slot).

zeaplus-m7-feature-551

ZeanPlus je bezpochyby jedna z najlepších variant pre slušne vybavený smartfón za skutočne zlomok ceny, ktorá je položená nižšie ako konkurencia Ulefone či Elephone.

Zdroj: GizmoChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP